Співробітники СБУ у Львівській області викрили на систематичних хабарах заступника начальника одного з районних відділів ГУ ДСНС у Львівській області. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

 

За даними управління, підполковник служби цивільного захисту за різні суми обіцяв сприяння у безперешкодному отриманні дозвільних документів підприємцям, а також не штрафувати їх через порушення правил пожежної безпеки. Гроші вимагачу мали переказувати на банківський картковий рахунок.

 

Правоохоронці затримали зловмисника на робочому місці після надходження чергової суми хабара. Йому оголосили про підозру в скоєнні злочину, вирішують питання про обрання запобіжного заходу.

 

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії, зокрема перевіряють інформацію щодо причетності до незаконної діяльності інших посадовців ДСНС.

 

Операцію із викриття та затримання зловмисника проводили спільно з ДБР під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України.

27.06.2019