Вони будуть запроваджені у відповідь на втручання Росії в американські вибори.

 

 

Міністерство фінансів Сполучених Штатів спільно з Федеральним бюро розслідувань обговорює нові санкції проти Росії. Про це повідомив міністр фінансів США Стівен Мнучін (Steven Mnuchin) у п'ятницю, 23 лютого. Він пообіцяв детальніше розповісти про санкції впродовж декількох тижнів.

 

Відомо лишень, що йдеться про заходи у відповідь на втручання Росії у президентські вибори в Сполучених Штатах 2016 року. «Ми маємо намір взяти до уваги розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера», – процитувала слова Стівена Мнучіна інформаційна аґенція Bloomberg.

 

У четвер, 22 лютого, інформаційна аґенція Reuters також повідомила з покликом на джерело в адміністрації Дональда Трампа про підготовку нових санкцій у відповідь на втручання в американські вибори.

 

Нагадаємо, що 16 лютого спецпрокурор США Роберт Мюллер, який займається справою втручання Кремля в американські вибори, репрезентував перші результати свого розслідування. Він назвав перших обвинувачених у втручанні в кампанію з виборів президента США – 13-х громадян Росії і трьох юридичних особи, в тому числі так звану «фабрику тролів» із Санкт-Петербурга. У числі обвинувачених – бізнесмен Євген Пригожин, котрого вважають людиною, близькою до президента Росії Володимира Путіна.

24.02.2018