Пластуна Романа Тимоцка зі Львова обрали молодіжним делегатом України в ООН, тож упродовж наступного року він представлятиме українську молодь на глобальному рівні. Про це інформує Пласт – український скаутинг.

 

Фото: facebook.com/ua.youthdelegate

 

Уже через місяць Роман Тимоцко разом зі ще однією делегаткою від України – Наргіс Мохд – візьмуть участь у Генеральній Асамблеї ООН, де разом із делегатами з усього світу шукатимуть розв’язання актуальних проблем молоді. Після повернення із Нью-Йорка делегати ділитимуться досвідом із молоддю з різних міст України та організують суспільно корисний проєкт.

 

«Попереду – цікавий і відповідальний рік делегатства, який почнеться одразу ж із кульмінації програми – участі в Генеральній Асамблеї ООН у Нью-Йорку. Потрібно відівчитися спати та навчитися бути максимально ефективним, аби на високому рівні підтримувати незмінну діяльність у Пласті й TEDxKyiv та використати рік делегатства в ООН на повну – такі можливості для змін трапляються в житті нечасто», – поділився емоціями Роман на своїй fb-сторінці.

 

Нових молодіжних делегатів в ООН обирають щороку. Роман Тимоцко та Наргіс Мохд замінять попередніх делегатів від України, Віталія Яремчука з Чернівців і Марію Донець з Одеси, які представляли українську молодь на найвищому рівні впродовж минулого року. 

 

"Передусім представлятимемо українську молодь у третьому комітеті Генасамблеї ООН (соціальні, культурні та гуманітарні питання). В рамках комітету буде багато подій для молоді, одну з яких організовуватимемо ми з Наргіс. Відповідно, й братимемо участь у всіх подіях, організованих нашими колегами з інших країн", – розповів Роман у коментарі Z.

 

Львів'янин Роман Тимоцко за освітою журналіст, у Пласті вже 11 років, належить до куреня Лісові Чорти й три роки працює в команді комунікацій Центрального офісу Пласту; зокрема відповідає за наповнення сторінок у соцмережах.

 

Наргіс Сохд має українське та афганське коріння, понад 5 років працює зі спільнотами біженців в Одесі та області, є аспіранткою права.

 

В Україні програму молодіжного делегата в ООН координує Фонд родини Богдана Гаврилишина в партнерстві з Міністерством закордонних справ і Мiнiстерством молоді та спорту України.

 

Фото: facebook.com/ua.youthdelegate

 

02.09.2019