Збірна України з футболу у важкому матчі проти команди Люксембургу на "Арені Львів" отримала перемогу – 1:0 – завдяки голові нападника бельгійського "Гента" львів'янина Романа Яремчука. Синьо-жовті виглядали значно менш рухливими, ніж у феєричному матчі проти Сербії (5:0). Поза тим, турнірне завдання команда виконала, здобувши третю перемогу у відбірковому турнірі поспіль й другу за три дні.

Із перших хвилин господарі помчали до воріт противника. Стартова навала господарів принесла їм успіх.

Після розіграшу кутового Маліновський виконав ідеальну передачу на лінію воротарського майданчика, а Яремчук, вигравши боротьбу в повітрі, ударом головою відкрив рахунок. Форвард відзначився у другому матчі збірної в рідному місті поспіль.

Збірна мала нагоду подвоїти рахунок – наступний кутовий удар, на 9-й хвилині, теж ледве не став результативним. Цього разу подачу Коноплянки ударом головою завершував Степаненко, але влучив у поперечину.

Надалі синьо-жовті намагалися тримати гру під контролем та продовжували періодично створювати моменти – лише впевнені дії голкіпера гостей Моріса не дозволили відзначитися Зінченку після виходу сам на сам та Маліновському після прямого удару зі штрафного.

Втім, і збірна Люксембургу при слушній нагоді наближалася до воріт українців, інколи їй вдавалося долати оборону суперника. Гості завдали кілька небезпечних ударів, а в одному з епізодів П'ятову довелося рятувати ворота, коли з гострого кута пробивав Янс. На 38-й хвилині Мартінс головою переправив м’яч у сітку, але бригада арбітрів зафіксувала офсайд.

Після перерви господарям на якийсь час вдалося повернути контроль над грою, але якісно проводити швидкісні атаки їм не вдавалося. Інколи Циганков, Яремчук та Коноплянка виходили на позиції для удару, проте ці спроби були невдалими. А ближче до середини другого тайму Люксембург знову відчув упевненість, і П'ятову знову довелося серйозно працювати.

"Звичайно, дуже подобається забивати, і ще приємніше робити це в рідному Львові, – прокоментував Роман Яремчук. – Дуже радий перемозі, хоча на відміну від попереднього протистояння, із сербами, гра в нашому виконанні залишала бажати кращого".

"Насамперед, це була друга гра з двох спарених, і вона завжди дається важко. Так само було й минулого разу, коли перед Люксембургом ми грали з Португалією. Але найголовніше – це результат, перемога, яку ми здобули, – зазначив тренер збірної Андрій Шевченко. – Гра склалася важко в другому таймі, бо треба було реалізовувати моменти в першому. Ризикувати ніхто не хотів, наша збірна трохи відійшла, хлопці зайняли правильні позиції, намагалися забити завдяки швидкому виходу з оборони в атаку. Можливості були, але ми їх не реалізували. Ми здобули перемогу, і реакція вболівальників засвідчила, що вони розуміли, наскільки нам було важко та наскільки важливо досягти цього результату".