Минулої ночі помер військовий капелан батальйону «Госпітальєри», доброволець з Івано-Франківська Сергій Мороз із позивним «Фрост», про це повідомила його дружина Тетяна Мороз, передає Укрінформ.

 

Керівник медичного батальйону «Госпітальєри» Яна зінкевич повідомила, що Сергій Мороз довго боровся з онкологічною хворобою, та нагадала, що наразі його дружина також хвора на рак.

 

«Наш батальйон не поніс на фронті жодної втрати, але наслідки війни наздогнали уже 5 наших побратимів та посестер. Ще рік тому ми всі разом з вами після того, як дізналися страшний діагноз Сергія Мороза (гліобластома) та страшний діагноз Тані Мороз (меланома), допомагали і боролись за їхні життя. На жаль, війна намагається забрати життя в тих, хто її пережив, цілими сім'ями. Тепер у нас залишилась тільки можливість провести його в останній шлях. Наш з вами обов'язок – підтримувати родину Героя і зробити все, щоб його дружина та двоє діток не відчували себе забутими або самотніми», – зазначила вона.

 

Прощання з Сергієм Морозом відбудеться в Івано-Франківську завтра, 15 березня, о 17:00 в Національному домі «Просвіта» за адресою вул. Михайла Грушевського, 18.

 

«Провести Героя в останній шлях можна в суботу о 10:30 в будівлі "Просвіти". Звідти - автобусами на міське кладовище (автобуси є). На кладовищі поховання почнеться о 12:00», – повідомила Яна Зінкевич.

14.03.2019