Шевченківський суд міста Києва у середу, 10 квітня, закрив адміністративні провадження проти активіста громадського об'єднання "Відсіч" Леоніда Овчаренка, якого звинувачували у незаконній агітації проти кандидата в Президенти Володимира Зеленського та у злісній непокорі працівникам поліції. 

 

Про це повідомляє видання Тиждень.ua.

 

 

"Щойно відбулось друге засідання щодо звинувачення мене у проведенні незаконної агітації. Суддя сказала, що вона розглянула ті відеодокази, які надала поліція, та не побачила там жодних слідів ведення будь-якої агітації. І тому вона була вимушена закрити цю справу за відсутністю складу адміністративного правопорушення", – заявив активіст.

 

Овчаренко повідомив, що він має намір повернути конфісковані поліцією речі – листівки та каркас від намета.

 

Засідання щодо "ведення незаконної агітації" тривало паралельно із розглядом справи щодо "злісної непокори" без присутності активіста та захисника – провадження щодо "злісної непокори" суд також постановив закрити.

 

Нагадаємо, Леоніда Овчаренка 7 квітня затримали правоохоронці "за незаконну агітацію" проти кандидата в Президенти Володимира Зеленського та "непокору поліції" (на той момент ЦВК ще не встигла оголосити офіційних результатів).

 

Після затримання Володимир Зеленський виступив із заявою, в котрій похвалив Арсена Авакова та поліцію.

 

10.04.2019