Чернівці

Президент закликав українських політиків не повзати до Москви і не ставати в благаннях на коліна.
"Хоча ми не беремо участі як греко-католики у внутрішніх справах православної спільноти України, але нам не байдуже, як живуть наші брати", – звернувся глава УГКЦ.
Завтра на своїй реґіональній зустрічі Центрально-Східноєвропейські ПЕН-клуби дискутуватимуть про реалії епохи фейків і "постправди".
  Україна та Румунія домовилися про запуск з початку 2019 року поїзда між румунським містом Сучава та Чернівцями, а також про розширення можливостей для автомобільних перевезень.   Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України, підсумовуючи переговори між заступником міністра з питань європейської інтеграції Віктором Довганем та державним секретарем Міністерства транспорту Румунії Марією Магдаленою Грігоре.  
Чудо, що в Україні, на цих руїнах, таки виросла і держава, і нова інтелігенція. Тому захоплюймося цим.
Захід використовує Крим і Донбас як нашийник із шокером на горлі України.
Те, чим займаюся, я роблю для себе. В цьому плані я, так би мовити, егоїст і пишаюся цим. А вже потім ділюся музикою з людьми.
Зі словом слід воювати словом, дезінформацію поборювати інформацією, брехню – правдою. Ця логіка більше не працює.
Козацька система, тобто наш гурт, – це не тільки п’ятеро козаків, піар-мереджер,  технік і  звукорежисер. Це велика армія подібних до нас людей.
  “Чернівці / Czernowitz” – так називається художній альбом на 360 сторінок, де зібрані роботи художників, які малювали місто над Прутом впродовж 200 років.    
31.03.18 | Чернівці |