Святослав закликав греко-католиків до молитви за православних братів.

 

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав закликав молитися за православних братів напередодні Об’єднавчого собору.

 

Про це Блаженніший заявив після літургії в катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці у Чернівцях, інформує прес-служба УГКЦ.

 

 

"У суботу має відбутися Об’єднавчий собор у наших українських православних братів. Хоча ми не беремо участі як греко-католики у внутрішніх справах православної спільноти України, але нам не байдуже, як живуть наші брати. Ми обіцяли, що будемо за них молитися. Тому я прошу вас, зокрема цього тижня: помоліться за єдність, за Боже благословення, дар Духа Святого для цього Об’єднавчого собору православних України. Гадаю, вони цього потребують і будуть нам за це дуже вдячні. Відчуватимуть, що греко-католики – їхні єдинокровні брати, які походять з тої самої хрещальної купелі рівноапостольного князя Володимира", – сказав у своєму зверненні Святослав.

 

Крім того, глава УГКЦ закликав чернівчан молитися за Україну і всіх, хто за неї бореться та страждає. "Помоліться за наших військовополонених хлопців. Помоліться за моряків. Помоліться за тих, кого ми не пам’ятаємо, а вони мучаться в російських тюрмах. Помоліться за їхнє спасіння і Божу поміч", – сказав Блаженніший.

 

10.12.2018