Порошенко розкритикував Бойка і Медведчука за поїздку до Москви.

 

Президент України Петро Порошенко розкритикував поїздку ватажків партії "За життя" Юрія Бойка та Віктора Медведчука до Москви на зустріч із прем'єр-міністром Росії Дмітрієм Мєдвєдєвим і главою "Газпрому" Алєксєєм Міллєром. Голова держави вважає: Владімір Путін своїх кандидатів уже розкрив.

 

"Нам треба всім бачити справжні ставки на цих виборах. Адже Путін цю ставку дуже добре знає і не приховує, який результат його категорично не влаштовує", – сказав Порошенко, виступаючи на засіданні Ради регіонального розвитку Чернівецької області.

 

"Ви бачили вчора новини і відео... Побігли до Путіна. Вони економіку обговорюють. Вони обговорюють, як посадити знову Україну на російську «газову голку». Вони вже союзи обговорюють, які будуть створені після президентських виборів, після парламентських виборів", – обурився Порошенко.

 

Президент підкреслив: Путін ніколи не змириться з тим, що Україна вийшла зі сфери впливу Росії, ніколи не змириться з тим, що українці вибрали євроінтеграційний шлях розвитку держави.

 

"Що вони поїхали туди вимолювати, які економічні інтереси? Що вони зі сльозами на очах, простягнувши руку, поповзли на колінах і просили у Путіна? Ці поповзли, а інші тут з екранів телебачення інформують, що вони тут стануть на коліна і будуть плакати. Хочу нагадати всім – Москва сльозам не вірить", – сказав Президент.

 

Голова держави порадив згадати слова гімну української армії ("Зродились ми великої години"): "Бо плач не дав нікому ще свободи, а хто борець, той здобуває світ".

 

Нагадаємо, напередодні Юрій Бойко та Віктор Медведчук відбули зустріч у заміській резиденції російського уряду з прем'єр-міністром Росії Дмітрієм Мєдвєдєвим і главою "Газпрому" Алєксєєм Міллєром. Після переговорів Міллєр повідомив: Росія має для українців нову "знижку", але обговорюватиме її з інакшою владою.

 

23.03.2019