Краків

Від 18 серпня він перебував на лікуванні в кардіології Кракова й переніс хірургічне втручання.
Відкрити кав’ярню планують у кінці серпня – на початку вересня.
Своє співчуття з приводу його смерті висловили, зокрема, президент і прем’єр-міністр Польщі.
Історик Євген Місило виявив на Раковицькому цвинтарі в Кракові місця поховання 53 українців – в’язнів табору.
21 березня принесло нам трагічну звістку: на 76-му році життя в Кракові помер видатний польський поет, прозаїк, есеїст, громадський діяч Адам Заґаєвський.
Як європейський театр показує російсько-українську війну.
  Заступник голови Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв та керівник канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський домовилися про зняття заборони проведення ексгумаційних робіт, накладеної українськими службами у відповідь на низку актів вандалізму у Польщі.   Про це повідомила прес-служба Президента України за підсумками засідання консультаційного комітету президентів у Кракові.  
18.11.17 | Краків |
  Засідання консультаційного комітету президентів Польщі та України відбудеться у п'ятницю в Кракові.   Про це заявив керівник кабінету президента Польщі Кшиштоф Щерський у коментарі польській аґенції PAP.   Пан Щерський очолюватиме польську делеґацію, а українську привезе заступник голови Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв. У зустрічі також братимуть участь представники міністерств закордонних справ.
14.11.17 | Краків |
  Грошові знаки, видані першими урядами новонародженої Української держави, матриці, печатки, документи – все це зберігала скриня, яка під час воєнної завірюхи потрапила до Кракова, до нинішнього Національного Архіву. Багато з цих речей – раритети, якими Україна не володіє. Частина збірки далі чекає на дослідження.    
07.07.17 | Краків |
Відповідний банк даних створили співробітники  Інституту національної пам'яті (ІНП) РП.     Список імен приблизно 8500 солдатів СС, колишніх охоронців і наглядачів табору смерті з їхніми фотографіями та судовими вироками перебувають відтак у вільному доступі в інтернеті, на сайті ІНП.  
30.01.17 | Краків |