Краків

Премія вшановує творців і промоутерів культури Центральної та Східної Європи
Від 18 серпня він перебував на лікуванні в кардіології Кракова й переніс хірургічне втручання.
Відкрити кав’ярню планують у кінці серпня – на початку вересня.
Своє співчуття з приводу його смерті висловили, зокрема, президент і прем’єр-міністр Польщі.
Історик Євген Місило виявив на Раковицькому цвинтарі в Кракові місця поховання 53 українців – в’язнів табору.
Виставка в Кракові про боротьбу між прихильниками польського та литовського бачення майбутнього Вільнюса, що святкує в цьому році 700-річчя
21 березня принесло нам трагічну звістку: на 76-му році життя в Кракові помер видатний польський поет, прозаїк, есеїст, громадський діяч Адам Заґаєвський.
Як європейський театр показує російсько-українську війну.
  Заступник голови Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв та керівник канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський домовилися про зняття заборони проведення ексгумаційних робіт, накладеної українськими службами у відповідь на низку актів вандалізму у Польщі.   Про це повідомила прес-служба Президента України за підсумками засідання консультаційного комітету президентів у Кракові.  
18.11.17 | Краків |
  Засідання консультаційного комітету президентів Польщі та України відбудеться у п'ятницю в Кракові.   Про це заявив керівник кабінету президента Польщі Кшиштоф Щерський у коментарі польській аґенції PAP.   Пан Щерський очолюватиме польську делеґацію, а українську привезе заступник голови Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв. У зустрічі також братимуть участь представники міністерств закордонних справ.
14.11.17 | Краків |