Максим МУЛЯР

Решті 5/6 суходолу треба обирати тактику і стратегію відносин з Росією, котра чимраз глибше скочується в авторитаризм.
Бацька Лукашенко, котрого багато хто в Україні вважав ледь не стовпом спротиву Путінові, виявився головним інструментом російського лідера в справі підпорядкування Білорусі. 
Між Росією й Сербією спалахнув дипломатичний скандал. Його спровокував образливий пост екстраординарної речниці МЗС Росії Марії Захарової. Якими можуть бути наслідки?
Між Грецією та Туреччиною ледь не дійшло до збройної сутички. На кону велетенські поклади нафти й газу в Середземному морі.
Що краще: диктатор Лукашенко чи прихід нового лідера, що може бути засланим російським козачком? На тлі спровокованого протестами відродження питання втрачає сенс.
Америка виводить велику частину свого військового контингенту з Німеччини. Чи потраплять вивільнені американські вояки до Польщі, як це обіцяв Трамп? Дуже сумнівно.
Консервативні цінності для поляків виявилися таки ближчими за ліберальні. Так, зокрема, можна потрактувати перемогу чинного президента Польщі Анджея Дуди над Рафалом Тшасковським.
Чи не час вже НАТО пригадати, для чого воно створювалося? Якщо Альянс не підніме свою сумарну обороноздатність, не перестане вестися на кремлівські провокації, то російська аґресія проти НАТО стане реальністю.
Експерти стверджують, що вперше не гарантовано Лукашенкові залишитися на своїй посаді. Але чи не прийде йому на зміну ще лояльніша до Кремля людина?
У Міннеаполісі в четвер, 4 червня, розпочалася процедура прощання з людиною, ім’я котрої останніми днями промовляють чи не найчастіше на цій планеті, – Джорджем Флойдом. Мученицька смерть від рук поліціянтів перетворила колишнього рецидивіста на ікону демократії.
05.06.20 | США | У світі