Максим МУЛЯР

Решті 5/6 суходолу треба обирати тактику і стратегію відносин з Росією, котра чимраз глибше скочується в авторитаризм.
Спровокований штурм Капітолію яко свідчення розділеності американського суспільства – саме цим тепер запам’ятається президентство Трампа
Біткоїни б’ють рекорди вартості, хоча ще кілька років тому здавалося, що криптовалюта вмирає.
18.12.20 | | У світі
Допоки ще не відбулася інавгурація новообраної президентки Маї Санду, прихильники старого проросійського президента Ігоря Додона намагаються протягти якомога більше шкідливих для країни, але корисних для Кремля законів.
Трамп і Байден мають мало точок дотику. Однак німецько-російський газопровід «Північний потік – 2» поєднав обох. Зміна влади в Білому домі не врятує газпромівський мегапроєкт від санкцій.
Чи стане Джо Байден кориснішим для України президентом США? Сподіваймося на краще. Тим більше, що для цього є доволі підстав.
Президент Киргизстану Сооронбай Жеенбеков подав до демісії. Главою держави став новоспечений прем'єр Садир Жапаров. Загалом ситуація виглядає дуже непевною.
Бацька Лукашенко, котрого багато хто в Україні вважав ледь не стовпом спротиву Путінові, виявився головним інструментом російського лідера в справі підпорядкування Білорусі. 
Між Росією й Сербією спалахнув дипломатичний скандал. Його спровокував образливий пост екстраординарної речниці МЗС Росії Марії Захарової. Якими можуть бути наслідки?
Між Грецією та Туреччиною ледь не дійшло до збройної сутички. На кону велетенські поклади нафти й газу в Середземному морі.