Максим МУЛЯР

Решті 5/6 суходолу треба обирати тактику і стратегію відносин з Росією, котра чимраз глибше скочується в авторитаризм.
Раніше німці казали: ми цього не надаємо Україні, оскільки інші цього не надають. Чи слід останнє рішення Берліна про підтримку ЗСУ трактувати як позитивне зрушення в цьому аспекті?
Що 22 роки в Перу скидають та ув’язнюють президентів. Причому як правих, так і лівих, щойно вони виходять за межу конституційної пристойності. Так і має діяти славна «глибинна держава».
09.12.22 | Перу | У світі
Цього тижня остаточно з’ясувалося, що президент Росії Владімір Путін не приїде на саміт G20. Очевидно, зрозумів: бонусів від свого приїзду він заробить значно менше, ніж негативу.
Велика Британія отримала нового прем’єр-міністра. Це вже третій керівник уряду лише за цей рік і п’ятий з моменту оголошення результатів фатального референдуму про Brexit.
У штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбувся дуже важливий захід, який чомусь обділили увагою більшість масмедіа. Йдеться про засідання Групи ядерного планування, яке відбулося в рамках зустрічі міністрів оборони країн НАТО. 
Правління Орбана перетворило Угорщину на систему виборчої автократії, констатували в Європарламенті. Це може мати для Будапешта прикрі фінансові наслідки.
Дві події цього тижня змусили світ знову заговорити про Третю світову. Йдеться про Тайвань і Косово. Україна досі не може вирішити для себе складної дилеми про не/визнання обох державних утворень.
Прем'єр Італії Маріо Драґі подав до демісії, у країні відбудуться позачергові вибори, перемогу на яких пророкують правим силам. Все це доволі прикрі новини для України.
22.07.22 | Рим | У світі
Три саміти за сім днів – ЄУ, G7 і НАТО, що вони продемонстрували? Передовсім те, що цивілізований світ єдиний, він сповнений рішучості протистояти аґресивним діям Росії та допомагати Україні в захисті її суверенітету.