Сьогодні, 18 лютого, ЛКП «Львівелектротранс» підписало контракт із консорціумом у складі ТзОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство "Електронтранс"» і ПАТ «Концерн-Електрон» про постачання 50 нових 12-метрових низькопідлогових тролейбусів. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Підписання відбулося в межах кредитної угоди з ЄБРР про модернізацію тролейбусного транспорту. Окрім придбання нового рухомого складу, вона передбачає і реконструкцію контактної мережі та двох депо, розташованих на вул. Промисловій (трамвайне депо) і вул. Тролейбусній (тролейбусне депо).

 

Львівський «Електрон» є переможцем міжнародного тендеру на поставку 50 тролейбусів для ЛКП «Львівелектротранс».

 

«Мені приємно, що вперше за 120 років "Електрон" зробив трамвай, і цей трамвай поїхав у Львові. У Львові їздить також єдиний електробус у країнах СНД. Також по місту зараз курсує більше 100 одиниць транспорту, що виготовив "Електрон". А зараз громада вперше закупить 50 тролейбусів в "Електрону". Це черговий успіх для Львова», – прокоментував керівник підприємства-виробника Юрій Бубес.

 

Через півроку місто отримає перші 10 тролейбусів.

 

 Загалом за минулі 5 років Львів замовив у «Електронтрансу» 135 одиниць транспорту: 10 тролейбусів, 9 трамваїв, 1 електробус та 105 автобусів.

 

Також минулого року Львів придбав 30 берлінських трамваїв. Цього року місто планує купити ще 10 нових трамваїв та 100 автобусів.

18.02.2019