Андрій Садовий виграв апеляцію.

 

 

До мера Львова Андрія Садового застосують особисте зобов'язання терміном до 20.01.2020 року у справі будівництва у Львові індустріального парку. Таке рішення було ухвалено пізно ввечері 4 грудня в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду. Таким чином, апеляційну скаргу прокурора щодо збільшення суми застави із 1,056 млн грн до 50 млн грн залишено без задоволення, а скаргу адвоката суд задовольнив частково. Ухвалу суду попередньої інстанції щодо запобіжного заходу у вигляді застави скасовано.

 

 

Особисте зобов'язання передбачає прибуття до прокурора та слідчого за кожної вимоги й утримання від спілкування зі свідками щодо обставин кримінального провадження терміном до 20.02.2020 року.

 

 

Нагадаємо, 4 грудня в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду відбулося засідання щодо апеляції мера Львова Андрія Садового на рішення ВАКС від 27 листопада. Тоді Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід меру Львова Андрію Садовому та в.о. директора департаменту містобудування Сергію Коровайнику в справі індустріального парку. Клопотання прокурора в обох випадках суд задовольнив лише частково та призначив суму застави – 1 млн 56 тис. 550 грн для Андрія Садового та 153 680 грн – для Сергія Коровайника.

 

21 листопада представники САП та прокуратури вручили підозру міському голові Львова. Його підозрюють у зловживанні владою у справі виділення 2015 року землі на території Рясне-Руської сільської ради для будівництва індустріального парку.

 

 

05.12.2019