Меру Львова обрали запобіжний захід.

 

1 мільйон 56 тисяч 550 гривень застави (550 прожиткових мінімумів) – такий запобіжний захід обрав пізно ввечері 27 листопада Вищий антикорупційний суд міському голові Львова Андрію Садовому.

 

 

Окрім того, суд зобов’язав мера Львова прибувати до прокурора, слідчого, судді за кожною вимогою, повідомляти їх у разі зміни місця свого проживання або місця роботи, утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками у цьому кримінальному провадженні.

 

САП клопотала про обрання Садовому запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 50 млн грн, а також зобов’язати його здати на зберігання закордонний паспорт.

 

Андрій Садовий, коментуючи це рішення суду, заявив, що подаватиме на апеляцію та добиватиметься повної відмови прокуратурі та цілковитого звільнення від застави.

 

«Рішення суду не цілком відповідає здоровому глузду, я ним не задоволений і подаватиму на апеляцію, адже ми очікували, що прокуратурі буде повністю відмовлено в будь-якому забезпеченні. Ця справа не має жодного сенсу. Земля є власністю громади міста Львова, і жодного збитку державі не нанесено. Навпаки: є плюс у тому, що залучений інвестор, а 52 млн поступило у бюджет міста і сплачуються податки», – сказав Садовий.

 

Учора впродовж дня відбувалося засідання Вищого антикорупційного суду у справі міського голови Львова Андрія Садового й будівництва у Львові індустріального парку. Під час засідання біля будівлі суду зібралися і прихильники, і противники міського голови Львова. Підтримку Садовому й готовність узяти його на поруки висловили колишні народні депутати України Оксана Сироїд, Олег Березюк, Олег Лаврик, Сергій Кіраль, чинний народний депутат Павло Бакунець, а також мер Києва Віталій Кличко.

 

 

 

21 листопада, представники САП та прокуратури вручили підозру міському голові Львова. Його підозрюють у зловживанні владою у справі виділення 2015 року землі на території Рясне-Руської сільської ради для будівництва індустріального парку.

 

28.11.2019