На Львівщину їде Гончарук.

 

Сьогодні, 13 листопада, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук приїде з робочою поїздкою на Львівщину. Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

 

 

Про те, куди саме поїде прем’єр – у Новояворівськ чи Новий Розділ, у пресслужбі не інформують. Проте народний депутат Тарс Батенко написав, що, ймовірно, Гончарук приїде в Новий Розділ, аби особисто проконтролювати вирішення питання з подачею тепла в місті.

 

«Переговорив з прем'єр-міністром України, він, можливо, буде сьогодні в Новому Роздолі. Визначена Урядом дочка НАК "Нафтобаз", яка замінить управителя ПП "Гарант Енерго М". Але я думаю, що прем'єра досі дезінформують посадові особи області, подають неповну інформацію, видають бажане за дійсне. Тому що досі, попри запізніло оголошений стан надзвичайної ситуації, ЖОДНІ альтернативні теплокомунальники не приступили до випробування мереж ТЕЦ, закачування води і ліквідації ПРОРИВІВ! МІСТО ЗАМЕРЗАЄ! Сподіваюсь, що приїзд пана Гончарука все кінцево розблокує, інакше трагедії не минути!» – написав Батенко.

 

Учора голова ЛОДА Маркіян Мальський написав на своїй fb-сторінці, що продовжено координацію роботи всіх причетних органів задля того, щоб вирішити питання відновлення тепла в Новому Роздолі та Новояворівську.

 

«У Новояворівській ТЕЦ ситуація краща, ніж побачена нашою комісією вчора у Новому Роздолі. Тут системи повністю заповнені водою та очікується на підключення газу. Люди самотужки впоралися з низкою питань: складено бази абонементів, ліквідовано пориви, запущено воду, проведено гідравлічні випробовування. Молодці! Пишаюсь Вами! Уже до кінця сьогоднішнього дня АРМА повинна була розірвати відносини з "горе-управителем" та визначити нову управляючу компанію в скороченій переговорній процедурі, що передбачена законодавством у зв‘язку із оголошенням ЛОДА надзвичайної ситуації через зрив початку опалювального сезону (надзвичайний стан оголошується не раніше ніж через 2 дні після початку опалювального сезону)», – написав він.

 

 

Мальський додав, що тривають перемовини з дочірньою компанією «Нафтогаз Україна» – «Нафтогаз Тепло», представники якої були на ТЕЦ. Ця компанія стане управителем ТЕЦів у Новому Роздолі та Новояворівську.

 

Нагадаємо, ситуацію з підготовкою до опалювального сезону в двох містах Львівщини – Новояворівську та Новому Роздолі – було визнано надзвичайною, позаяк керівна компанія не спроможна виконати взяті на себе зобов’язання. Докладніше про це читайте тут.

 

13.11.2019