Lufthansa скасувала понад тисячу авіарейсів.

Причиною цього став страйк співробітників.

 

 

Німецька авіакомпанія Lufthansa скасувала близько 1300 рейсів через страйк своїх пілотів і бортпровідників. Очікують, що це створить незручності щонайменше 180 тисячам пасажирів. Авіакомпанія пропонує їм безкоштовно перереєструвати або здати квитки. Страйк триватиме дві доби – сьомого і восьмого листопада. Про це повідомила телерадіокомпанія Deutsche Welle.

 

У п'ятницю біля головного офісу Lufthansa недалеко від летовища Франкфурта-на-Майні запланована масова демонстрація бортпровідників. Члени екіпажів вимагають підвищення зарплат і поліпшення умов праці.

 

Керівництво авіакомпанії намагалося запровадити юридичну заборону на протестні акції співробітників. Однак суд з трудових суперечок у Франкфурті-на-Майні в середу, шостого листопада, відхилив позов Lufthansa. Представники авіакомпанії ще мають намір оскаржити рішення.

 

Нагадаємо, що в жовтні страйк проводили співробітники чотирьох пов'язаних з Lufthansa авіакомпаній, в тому числі Eurowings і Germanwings. Тоді були скасовані рейси в аеропортах Берліна, Мюнхена, Франкфурта і Дюссельдорфа.

07.11.2019