Юліан Чаплінський відтепер працюватиме в уряді.


Фото: portal.lviv.ua

 

Колишній керівник управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради Юліан Чаплінський відтепер працюватиме в Міністерстві розвитку громад та територій – заступником міністра з питань європейської інтеграції. Відповідне рішення уряд ухвалив на своєму засіданні в неділю, 29 вересня.

 

Нагадаємо, колишній головний архітектор Львова Юліан Чаплінський написав заяву про звільнення 10 вересня. Тоді він називав причиною такого рішення перехід на нову роботу, але не уточняв, на яку саме. Чаплінському пророкували посаду заступника міністра з питань будівництва та житлово-комунального господарства.

 

Фото: facebook.com/julian.chaplinskyy

 

Для довідки: 

 

Юліан Чаплінський народився 10 січня 1982 року у Львові. 1999 року вступив до Національного університету «Львівська політехніка», де отримав освіту зі спеціальності «архітектура будівель і споруд».

 

Практичну діяльність розпочав у проєктній організації «Арніка» (2002–2003 рр.). Далі були «Симетрія» (2003 р.), «Гражда» (2004 р.), «ТВД Виробництво» (2005 р.).

 

2006 року у співпраці з Олегом Трофименком створив нове архітектурне бюро «Chaplinskyy Trofymenko Аrchitects». Тоді ж увійшов до рейтингу ТОП-100 архітекторів України київського архітектурного журналу «А + С».

 

Через 4 роки ініціював трансформацію фірми – в підсумку вона стала називатися «CHAPLINSKYY & Associates». Керував нею від 2011-го до 2015 року. Від лютого 2015-го – головний архітектор Львова.

 

Міністерство розвитку громад і територій України з’явилося 29 серпня 2019 р. – в підсумку перейменування Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон України). Очолює міністерство Альона Бабак.

 

30.09.2019