Щонайменше чотири людини досі перебувають під завалами будинку у Дрогобичі.

"Поки що знайдено два тіла. Ми не могли повноцінно проводити роботи, поки не закріпили конструкції, які могли обвалитися. Але скоро будемо мати повну картину", — повідомив міський голова Дрогобича Тарас Кучма львівському виданню zaxid.net. За його словами, попередньо відомо про ще чотирьох людей, які залишаються під завалами, і серед них п'ятирічна дитина. 

 

 

Раніше повідомляли, що трьох осіб, яких дістали з-під завалів живими — мати з двома дітьми — із важкими травмами відправили на лікування до Львова, а ще п'ятеро залишилися у дрогобицькій лікарні. Заступник директора департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС Петро Коротинський тоді заявляв ще про п'ятьох людей, які, ймовірно, залишилися під уламками будинку.

 

 

Будинок на вулиці Грушевського у Дрогобичі обвалився в ніч проти 28 липня. Спершу причиною назвали вибух газу. Згодом припустили, що будинок обвалився через зношеність конструкцій і втручання у них — перший поверх переплановували, аби облаштувати там перукарню. Остаточні обставини трагедії встановить слідство.

 

Сім квартир будинку повністю зруйновані, ще вісім помешкань пошкоджені. Існує загроза обвалу сісідніх під'їздів, тому всіх мешканців будинку евакуювали. Будівлю відімкнули від водо- та газопостачання. Рятувальники буквально вручну перебирають завал. Для пошуку людей залучили кінологів.

 

28.08.2019