Суддів ОАСК допитали і вручили підозри.

 

Перевищення влади, шахрайство, службове підроблення та недбалість, незаконне перешкоджання мітингам, постановлення завідомо неправосудних рішень, пропозиції\надання хабара, втручання в роботу автоматичного документообігу суду, – підозри у таких злочинах вручили сьогодні, 2 липня, голові Окружного апеляційного суду Києва (ОАСК) Павлу Вовку, двом його підлеглим – Євгенію Аблову та Ігору Погребінченку і судді райсуду Одеси Іванові Шепітку. 

 

Всі чертверо фігурантів, як і анонсувалося раніше, прибули для допиту у Генеральну прокуратуру.

 

Голова ОАСК Павло Вовк

 

"Зазначу, що ГПУ професійно організувала слідчий процес. Але, на жаль, політична складова перевищує юридичну. Зараз не маю права розголошувати жодних подробиць слідчих дій. Мій захист вивчить документ по суті, і найближчим часом ми обов’язково висловимо свою позицію з цього приводу. Проте вже зараз можу сказати, що жодних звинувачень у тяжких злочинах щодо мене – немає", – заявив Павло Вовк у себе на fb після того, як його допит завершився.

 

Нагадаємо, що НАБУ та Управління спеціальних розслідувань ГПУ провели 26 липня обшуки у ОАСК та оприлюднили матеріали прослуховування судей, які свідчать про їхнє грубе втручання в діяльність інших органів влади, зокрема Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС).

 

Готується до допиту у цій справі й уповноважена з прав людини Людмила Денісова, яка начебто відкликала свого представника у ВККС через тиск з боку Павла Вовка.

 

Тим часом жодної реакції на ситуацію в ОАСК з боку офісу Президента та самого Володимира Зеленського досі немає.

02.08.2019