У Львові на території водоканалу робитимуть компост із харчових відходів.

 

На території ЛКП «Львівводоканал» створять пілотний майданчик для роздільного збору харчових і садових відходів, повідомив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря, передає Твоє місто.

 

«Ми підписали з ЛКП "Львівводоканал" договір про спільну діяльність і спільне використання потужностей відстійників для мулових осадів, які є на території підприємства. По-перше, це велика інженерна споруда, яка зараз не використовується. По-друге, у складову компосту, з європейського досвіду, часто входить до 30–40% мулових осадів водоканалу», – каже Вадим Ноздря.

 

До березня ЛКП «Львівспецкомунтранс» має встановити контейнери для роздільного сортування відходів, які згодом планують компостувати, а отриманий компост використовувати для озеленення міста.

 

У «Зеленому місті» повинні розробити план озеленення міста з використанням майбутнього компосту, придбати спецобладнання для компостування відходів і створити компостувальний майданчик.

 

До 1 червня спеціальне мобільне обладнання для компостування має з’явитися на території «Львівспецкомунтрансу», а управління освіти повинне впровадити систему роздільного збору та вивезення сміття із закладів освіти.

10.12.2018