ЄБРР оприлюднив шорт-лист охочих будувати сміттєпереробний завод у Львові.

 

Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив перелік компаній, яких відібрали для другого етапу тендера на будівництво у Львові сміттєпереробного заводу, про це ідеться на сайті ЄБРР.

 

До переліку увійшли компанії: CONTROL PROCESS S.A. (Польща), EGGERSMANN ANLAGENBAU GMBH (Німеччина), HELECTOR S.A. (Греція), консорціум MUT (Австрія) і Dogusan (Туреччина) та консорціум WTT (Нідерланди) і Axis (Литва).

 

Учасники, які пройшли кваліфікацію, незабаром отримають другу частину тендерної документації. Цей етап відбору компаній складатиметься з двох частин.

 

«Перший – технічний тендер. Учасники мають подати свої технічні рішення, щоб комісія, яка буде спеціально створена на базі ЛКП «Зелене місто», перевірила відповідність цієї документації до наших технічних завдань. Потім відбудеться конкурс, який стосуватиметься безпосередньо ціни будівництва заводу у Львові», – розповів Вадим Ноздря, передає ЛП.

 

Якщо тендерні процедури завершаться вчасно, будівництво сміттєпереробного заводу у Львові розпочнеться вже наступного року, а завод із переробки відходів має запрацювати у Львові вже за два роки. Окрім будівництва заводу, у Львові також планують запровадити нову систему роздільного збирання відходів.

Завод, який збудують на вулиці Пластовій, 13, буде працювати за технологією механіко-біологічної переробки.

06.12.2018