Помер Віталій Шевченко, колишній голова Нацради з питань телебачення.

 

На 65-му році життя після тривалої важкої хвороби помер колишній голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, народний депутат Верховної Ради України II, III, IV скликань, відомий громадський діяч, журналіст і письменник Віталій Шевченко.

 

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Нацради.

 

Прощання із Віталієм Шевченком відбудеться у п'ятницю, 21 вересня, з 11:00 до 12:00 у Спілці письменників України (вул. Банкова, 2). Панахида і поховання – о 13:00 у Вознесенській церкві на Байковому цвинтарі.

 

Віталій Шевченко народився 23 червня 1954 в місті Ічня на Чернігівщині. У політику прийшов із журналістики. Наприкінці 80-х опублікував серію публікацій про вояків, загиблих у Афганістані. Весною 1991 року оприлюднив низку таємних документів про наслідки Чорнобильської катастрофи. Рецензував новинки української літератури, готував мистецькі програми для радіо і телебачення.

 

Брав участь у започаткуванні "Народного руху за перебудову", обирався до Верховної Ради II, III, IV скликань. Після розколу НРУ перейшов до Українського народного руху (згодом – Українська народна партія).

 

Очолював Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення у 2005–2009 роках.

 

Батько посла України в Канаді Андрія Шевченка.

 

21.09.2018