Amazon стала другою у світі компанією-трильйонером.

Першим цієї рекордної капіталізації досягнув концерн Apple.

 

 

Капіталізація компанії інтернет-торгівлі Amazon досягла одного трильйона доларів на біржі Nasdaq. Ціна акцій компанії четвертого серпня в певний момент піднялася на два відсотки, перевищивши 2050 доларів за штуку. Це й дозволило компанії досягти такого рекордного рівня. 

 

Щоправда, згодом ціна акції трішки знизилася. На даний момент акції Amazon торгуються на рівні $2035,6, а капіталізація становить $989,4 млрд. Про це повідомила телекомпанія CNBC.

 

За останній квартал 2017 року Amazon отримала рекордний прибуток за всю свою історію – два мільярди доларів. Засновник і власник компанії Джефф Безос вважається найбагатшою людиною світу – його статки досягали 132 мільярди доларів. Найбільшим ринком для компанії залишаються США. Amazon займається не тільки віртуальної торгівлею – торік вона придбала торгову мережу Whole Foods за 13,7 млрд доларів.

 

Нагадаємо, що початку серпня позначки в один трильйон доларів досягла ринкова капіталізація Apple, яка стала першою компанією, яка досягла цієї рекордної межі.

05.09.2018