Труханов заявив, що не має наміру ховатися від НАБУ.

 

Міський голова Одеси Геннадій Труханов заявив про те, що він добровільно зголосився прибути в аеропорт "Бориспіль" і попередив Національне антикорупційного бюро України про своє прибуття, бо вважає себе невинуватим в інкримінованих НАБУ злочинах.

 

Про це Труханов написав на своїй сторінці у Facebook.

 

"Сьогодні я перервав своє відрядження в Чехію, метою котрого було налагодження співпраці у сфері муніципального транспорту. Це рішення приймалося через проведення слідчих дій [у міській раді Одеси] і поширення інформації, що я нібито переховуюся від слідства", – зазначив Труханов.

 

"Офіційно заявляю, що не маю наміру ні від кого ховатися. Тим більше, що правда і закон – на моєму боці. Понад те, перервавши відрядження, я попросив свого адвоката офіційно сконтактуватися з НАБУ і повідомити про час мого приїзду, аби уникнути подальших спекуляцій", – ствердив Труханов.

 

Одеський голова запевняє, що "всі рішення, прийняті міською радою і виконавчим комітетом, відповідали і відповідають букві закону".

 

"Не маю сумнівів, уже найближчим часом ми отримаємо відповіді на питання, котрі нас цікавлять, і, відповідно, відкинемо всі можливі спекуляції щодо цієї теми", – сподівається Труханов.

 

У середу детективи Національного антикорупційного бюро України затримали міського голову Одеси Геннадія Труханова та його заступника Павла Вугельмана у київському аеропорту "Бориспіль" після їхнього прибуття з-за кордону.

 

Посадовців підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем). "У вересні 2016 року мерія Одеси придбала будівлю, яка раніше належала до цілісного майнового комплексу ДП «Завод "Краян"», за 185 млн грн у приватної структури, яка на початку 2016 року сама придбала цей комплекс на аукціоні, організованому ліквідатором держпідприємства, за 11,5 млн грн. Отримані від мерії 185 млн грн фірма-продавець спробувала перерахувати компанії з ознаками фіктивності, керівник якої наразі перебуває в зоні АТО", – поінформували в бюро.

 

14.02.2018