Порошенко привітав українців зі сторіччям проголошення незалежності УНР.

 

Президент України Петро Порошенко привітав українців зі століттям проголошення незалежності Української Народної Республіки.

 

"І Центральна Рада, і УНР, і Гетьманат, і Директорія проторували той шлях, яким Україна нині йде у майбутнє. Ми вдячні мільйонам українців, які усвідомили свої національні та громадянські права. І найбільше – тим, хто за незалежність боровся зі зброєю в руках та поклав свої життя за Україну", – прокоментував Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

 

У понеділок вранці голова держави також узяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Михайлові Грушевському з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності УНР. Президентське подружжя піднесло до підніжжя монумента кошик квітів із написом на стрічці "Видатному державному діячеві від Українського народу", повідомила прес-служба АП.

 

Петро та Марина Порошенки, а також Голова Верховної Ради Андрій Парубій, віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко, представники уряду, парламенту також поклали квіти до пам'ятника Тарасові Шевченку.

 

22.01.2018