«Човники» шантажують митницю і просять народних депутатів внести зміни до Податкового кодексу.

 

Сьогодні, 9 січня, представники Громадської ради при адміністрації Державної прикордонної служби України по Західному регіону провели зустріч з керівництвом Львівської регіональної митниці під головуванням її очільника Левка Прокіпчука та його заступників з метою якнайшвидшого виходу зі ситуації, що виникла на кордоні, інформує ЛП.

 

Ідеться про те, що «човників», які щодня або і кілька разів на день перетинають кордон з Польщею і возять товар, обурили нові митні правила, що набули чинності з 1 січня. 4 січня вони вже блокували кордон у ПП «Рава-Руська – Гребенне» з вимогою роз’яснення нових правил. Наступну акцію, масштабнішу, обіцяли провести завтра, 10 січня.

 

«Під час зустрічі було досягнуто домовленості про проведення спільних нарад між працівниками митної та прикордонної служб з ініціативними групами протестувальників, висвітлення роз’яснень у ЗМІ, звернення до народних депутатів від Львівщини з вимогою внести зміни у Податковий кодекс України, а також проведення координаційного забезпечення спільних дій між органами контролю та громадськістю задля уникнення блокування автомобільних доріг, які ведуть до державного кордону», – повідомили «активісти».

09.01.2018