Volkswagen та Adidas відкинули претензії України щодо діяльності у Криму.

 

Німецькі концерни Volkswagen та Adidas відкинули претензії щодо роботи своїх рітейлерів у Криму, озвучені міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

 

Про це пише "Німецька хвиля".

 

"Звісно, бренди концерну Volkswagen дотримуються санкцій та виконують ухвалені рішення. Протилежні оцінки викликають у нас подив", – так у прес-службі німецького автовиробника Volkswagen відповіли на запит DW з проханням прокоментувати заяви Клімкіна.

 

Інша німецька фірма відповіла лаконічно: "Adidas в принципі дотримується чинного законодавства".

 

Критика від Клімкіна пролунала ввечері у середу під час прес-конференції з німецьким колегою Зіґмаром Ґабріелем.

 

"Зараз є, звичайно, компанії, які дозволяють своїм рітейлерам, як-от Volkswagen чи Adidas, Крим зараховувати до території Росії. Ми їх, безумовно, дістанемо не тільки політичними, а й юридичними методами", – сказав Клімкін.

 

Українське Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб у грудні 2017 року повідомило про виявлені факти роботи німецьких компаній у Криму – поштового оператора DHL Express, а також спортивних концернів Adidas і Puma. Міністерство вважає, що дії рітейлерів "суперечать політиці невизнання", передбаченій ухваленою у березні 2014 року резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, а також санкціями з боку Європейського Союзу. 

 

05.01.2018