Директорка банківського відділення вкрала майже 10 млн грн чужих вкладів.

 

Поліція викрила директорку банківського відділення у Львівській області, яка вкрала 9,9 млн грн депозитних коштів клієнтів, з якими укладала угоди, інформує прес-служба ГУ Нацполіції у Львівській області.

 

«Як встановили правоохоронці, зловмисниця пропонувала знайомим та друзям відкрити зручні депозитні рахунки. Вона особисто роздруковувала бланки договорів про строкові банківські вклади, а також заповнювала та оформляла документи, які мали бути переконливими доказами того, що гроші вкладника нібито зберігаються на рахунку в банку. Насправді ж рахунків не відкривала – і грошові кошти на них не надходили, оскільки керівниця не вносила кошти клієнтів у касу банківської установи, а привласнювала. Таким чином впродовж 2014-2015 років зловмисниця  привласнила 9,9 млн грн», – розповіли у поліції.

 

Працівники слідчого відділу Трускавецького відділення поліції повідомили жінці про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великому розмірі)  та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України. Зараз вона перебуває під арештом.

 

Зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.

04.01.2018