Керівник департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак заявила, що планується будівництво нового дитячого онкологічного центру вартістю близько 300 млн грн, передає ЗіК.

 

Кошти на проектно-кошторисну документацію для анонсованого будівництва виділять з продажу приміщення «Комунального дитячого кардіоревматологічного санаторію» у престижному районі Львова на вул. Коновальця, 116.

 

За словами Ірини Микичак, приміщення санаторію, як і деякі інші, не підходять для сучасних закладів охорони здоров’я.

 

«Практично всі приміщення, у яких працюють лікарні, мають суттєві зауваження щодо інфекційного контролю, безпеки. Це непристосовані приміщення. У світі вже у таких будинках ніхто лікарні не робить.

 

У нас є гостра потреба зміцнити "Охмадит". У сусідніх областях обласні дитячі лікарні у значно кращому стані. У нас є вкрай гостра потреба у будівництві онкологічного центру для дітей з центром трансплантації кісткового мозку, трансплантологією», – пояснила керівник департаменту.

 

Заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк зазначив, що обласна рада нинішньої каденції планує спільно з ОДА побудувати нову дитячу онкологічну лікарню. Попередній бюджет будівництва – 300 млн грн.

12.10.2017