З блокадою в голові

Коли люди думають тим, що знаходиться в районі coccygis, то в них виходить іноді смішний, а переважно дурний результат. Куприк у головах українців надійно замінив місце мозку

 

Глухий кут тижня

 

 

Коли президент України каже, що блокада окремих кавалків держави є злом, а потім той самий чоловік каже, що таке зло треба узаконити, то в черепну коробку людини, яка то проголошує, треба заносити мінімальну долю інтелекту. Речення виявилося складним для розуміння, але нема на то ради, і сталося, що якісь гаврики перше перекрили контакти з окупованими територіями, потім вони стали ворогами вітчизни і врешті перетворилися на стимуляторів для гаранта Конституції, який вирішив зробити те, що перед тим кляв поганими словами. Концепція знову вийшла складною, але Парасюк і Порошенко виступають гарним дуетом, що робить для України телебаченнєвий сюжет.

 

Володя з товаришами бере в руки ініціативу, показує посвідчення народного депутата міліціонеру, міліціонер стріляє, Володя тішиться. Петро розуміє, що програє в цьому шапіто Володі – і сам блокує ОРДЛО. Потім виявляється, що Петро і Володя одним миром мазані, а окуповані території є місцем, де можна робити бізнес, політику і все інше разом.

 

Провокація тижня

 

 

З часів Івана Сусаніна, який поклав «жизнь за царя», росіяни вміють робити «благолєпниє глупості». Чотириста років тому чоловік з російського задуп’я вирішив, що може врятувати від Європи Росію – і то йому вдалося. Тепер дівчинці з тієї самої географічної широти треба Росію представляти в Європі. Юлія Самойлова на інвалідному візку буде представляти РФ на «Євробаченні» у Києві, перед тим вона ту саму РФ представляла в окупованому Криму. Росіяни думають, що таким чином упослідять господарів співочого заходу – господарі співочого заходу думають, як упослідити росіян. Дівчинка на візочку має гарний голос і навряд чи про щось думає. Служба безпеки України розмірковує про те, як Самойлову не допустити на станцію метро «Лівобережна», де мають зробити пандуси для пересування інвалідних возиків.

 

Поки вигулькують такі питання, СБУ думає про своє. Своє в СБУ мало б виглядати просто й елегантно – заборонити в’їзд Самойловій на територію України згідно з законами України.

 

Мер тижня

 

 

Мер культурної столиці України вирішив, що за ним почали полювання злі люди – і оголосив паніку стосовно свого найближчого майбутнього. Людина, у будинок якої стріляли з жахливовбивчої зброї, вижив і почав дискутувати з хажливовбивчим президентом.

 

Президент пояснив мерові його місце у ієрархії – мер відповів адекватно. У Львові працює метро, а у Києві з’явилися нормальні дороги. Життя перетворилося на казку братів Грімм – і коли Порошенко говорить про розв’язання всіх проблем на державному рівні, можна повірити в те, що говорить Садовий.

 

Унія тижня

 

 

 

Всеукраїнське об'єднання «Свобода», «Національний корпус» і «Правий сектор» вирішили об'єднатися. Гарні люди, серед яких були Олег Тягнибок, Андрій Білецький і представник третьої сили з прізвищем Тарасенко, підписали документ про унію. Люди підписали документ про об'єднання під назвою "Національний маніфест" для досягнення політичних цілей. "Завтра, коли влада буде належати українським націоналістам, ми реалізуємо цей маніфест", – заявив лідер "Свободи" Олег Тягнибок.

 

Хлопці мають великі перспективи, іноді в їх контексті звучать ідеї про перевибори у найближчі часи. Коли ці звуки стануть реальними, то обійми хлопців матимуть гарні перспективи.

20.03.2017