Юрко ТИМЧУК

Знайти риму до того, що написане в заголовку, може кожен охочий, поки в уряді заримовують слова «бюджет», «МВФ» та іншу обсцентну лірику.
Свирид Петрович з його вчоністю і рябим, яке для невчоних біле, – невмирущий. І в словах, і в діях окремих діячів стирчать вуха Голохвастова. Огляд подій тижня від Юрка ТИМЧУКА.
Якби англійський бомбардир-невдаха ознайомився з реаліями української політики, то скрутив би собі карк ще до того, як його повели на шибеницю. Огляд подій тижня від Юрка ТИМЧУКА
Український «дзен» мав би бути принаймні трошечки порушений місцевими виборами, але не сталося. Ми продовжуємо чекати «саторі», яке може виявитися летальним. 
Існує обґрунтована підозра, що деякі процеси завершаться лише тоді, коли людство перестане продукувати вуглекислий газ на цій планеті. Огляд подій тижня в Україні
Існує підозра, що «нагорі» періодично харчуються N₂O (він же звеселяючий газ), щоб потім видихати спожите на тих, хто «внизу», аби вони сміялися, перериваючи регіт матюками. Огляд подій тижня
Маніпуляції з цифрами на годиннику мали б стати найбільшою проблемою в ході місцевих виборів, але ми не можемо не створити проблем, які потім вирішимо. Або не вирішимо... 
Якщо освіта колись оклигає після карантинів і локдаунів, то між партами і дошкою з крейдою з’явиться новий едукаційний предмет з назвою «вміння вчасно стулити писок». 
Після винайдення якихось дієвих пігулок чи заштриків від коронавірусу пасувало б світлим головам задуматися над мікстурою, що зменшувала б об’єми паскудства на планеті.
Часто, аби понизити температуру довкілля, вогнегасник треба використати не за прямим призначенням, а як ударний інструмент по тій частині тіла, де є рот.