Юрко ТИМЧУК

Свирид Петрович з його вчоністю і рябим, яке для невчоних біле, – невмирущий. І в словах, і в діях окремих діячів стирчать вуха Голохвастова. Огляд подій тижня від Юрка ТИМЧУКА.
Якби англійський бомбардир-невдаха ознайомився з реаліями української політики, то скрутив би собі карк ще до того, як його повели на шибеницю. Огляд подій тижня від Юрка ТИМЧУКА
У рамках проведення едукаційної реформи доцільно було б ввести факультатив «Потрапляння в халепу з подальшим виборсуванням з неї». Огляд подій тижня в Україні.
«Працював у Кабінеті Міністрів» чи «був народним депутатом» у резюме писати не варто. «Трудився піаністом у борделі» – менше встиду. Огляд подій тижня в Україні.
Століття співіснування з «братнім народом» підпсували наш менталітет надто частим сподіванням на «авось». Але російська панацея спрацьовує далеко не завше. Огляд тижня в Україні
Буває і до церкви підеш, і колядку заспіваєш – а все одно когось хочеться вбити. І роздумуєш, кого порішити другим. Огляд подій тижня в Україні.
Біла гарячка, на жаль, тут ні до чого. Огляд подій тижня в Україні.
Глобальне потепління у виконанні екзальтованої фрекен Тунберг кволо блякне в порівнянні з пристрастями, які вирують у вітчизняній буденності. Огляд подій тижня в Україні
На Банковій, просто під вікнами Офісу Президента, постала ковзанка. Однак падати, судячи з того, що коїться, буде зручно не лише там. Огляд подій тижня в Україні.
«Червоні лінії» стали константою, яку подолати вже неможливо. Огляд подій тижня в Україні