Юрко ТИМЧУК

Зима традиційно прийшла несподівано, фури на кордоні продовжують нецензурно лаятися, нардепи звично безуглять. В цілому, як казали колись Брати, «всьо чотко».
Тепер ми знаємо, чому Європу називають цивілізованим світом, а деяким українцям до цивілізації як до неба рачки. Огляд подій тижня в Україні.
Про викладачів "Львівської політехніки" не буде написано ні слова, бо обсценна лексика в порядному товаристві не толерується. Огляд подій тижня в Україні
Зі «статусом кандидата на вступ до ЄС» від Єврокомісії і «виборами не на часі» від Зеленського все більш-менш зрозуміло. Але це не точно.
Знижують рівень цукру в крові українців 425 мільйонів доларів, якими Штати нам допоможуть. Переважна більшість іншої інформації повертає той рівень назад.
Музи не мовчать, коли говорять гармати, а урнам, куди електорат має виливати своє волевиявлення, сказали заклеїти писки.
Для тих, хто ще не звик до того, що ми – центр глобуса, є прикра інформація: так, ми ним є, і нема на то ради. 
Поляки вибирають, кого з політиків клястимуть у найближчі роки, і програють у футбол молдованам, євреї згадують Голду Меєр і думають, що робити з Сектором Гази, а в Україні готуються до зими, яка традиційно прийде несподівано.
Тепер точно відомо – якщо спалахне конфлікт між прихильниками культу карго десь у Мікронезії чи сильно посваряться алеути з інуїтами, то і там «знайдуть» український слід
Поступово звикаємо до нового календаря і взнаємо, що таке шатдавн і Фіцо. Коли карта ляже, то і до НАТО з ЄС притремося.