Юрко ТИМЧУК

Свирид Петрович з його вчоністю і рябим, яке для невчоних біле, – невмирущий. І в словах, і в діях окремих діячів стирчать вуха Голохвастова. Огляд подій тижня від Юрка ТИМЧУКА.
Якби англійський бомбардир-невдаха ознайомився з реаліями української політики, то скрутив би собі карк ще до того, як його повели на шибеницю. Огляд подій тижня від Юрка ТИМЧУКА
Реальність зробила нас товстошкірішими за табун бегемотів, і там, де представник цивілізованого світу починає виривати волосся з різних частин тіла, волаючи "катастрофа, кінець світу", українець суворо посміхається і каже "яка курйозна халепа". Огляд подій тижня в Україні.
Вірити не можна нікому – аксіома, втовкмачена літературою, кінематографом і життєвим досвідом. Але коли у щось дуже хочеться повірити, то ніхто вам не боронить. Огляд подій тижня в Україні
Планеті все не щастить зустріти нормальний астероїд, щоб він її гепнув раз і назавжди, віруси пішли геть слабенькі і викосити хоча б половину людства не мають сили. Тому двоногі вмикають фантазію. Огляд подій тижня в Україні.
В епоху гужового транспорту влітку готували сани, а взимку фіру. У постіндустріальну еру під час спеки безкінним громадянам делікатно, але наполегливо перефразовують Джона Сільвера і пророкують, що до снігів доживуть не всі, а ті, хто залишаться, позаздрять мертвим. Огляд подій тижня в Україні.
На маленький кавальчик часу між штормовими попередженнями трохи зануритися в нірвану за допомогою гамака, гальби зимного пива і якоїсь белетристики в м’якій палітурці – то не для нас, бо і влітку ми знайдемо, чим забембати собі мозґи. Огляд подій тижня в Україні
В епоху глобалізації світ остаточно став україноцентричним. Принаймні нас в цьому переконували, переконували і багатьох переконали.
Сполучник з трьох букв може поставити цапки що завгодно, але у фіналі все буде добре, бо інакше бути не може. Огляд подій тижня в Україні
Здавалося б, аксіомою мало стати правило включати мозок перед тим, як ввімкнеться вербальний апарат або пальці почнуть бігати по клавіатурі. Але не сталося.