Юрко ТИМЧУК

На Євробаченні виступ держсекретаря США не оцінили б, бо «Rockin' in the Free World» – не їх формат, а в Україні лабання Блінкена запам’яталося краще за привезені ним два мільярди
В Бєлгороді згадують Каширське шосе і «рязанскій сахар». Маємо згадати про емпатію або хоча б про глибоке занепокоєння, але в нас є інші проблеми.
Думати, а потім робити – принцип, який перманентно забувають протягом всього існування людства. В поточному тисячолітті тенденція посилилася.
Проблеми зі зброєю потроху розв’язуються, проблеми з мобілізацією потроху збільшуються. Закон Лавуазьє може набрати химерних форм.
Американці згадали, що місто Сітка, колишня столиця Аляски, до 1867-го називалося Ново-Архангельськ,– і в них відновився інстинкт самозбереження, бо з іншого боку затоки Беринга «могут повторіть»
Синоптики і політологи пророкували спекотний квітень. Одні точно не помилилися, інші почекають – і виявиться, що і вони були мали рацію.
Пилюка з Магрибу, якою страшили земляків синоптики, виявилася не такою жахливою. Так само, як святкування «сторіччя без чвертки» Альянсу.
Затерта до непристойності теза про «роль особистості в історії» виявилася знову актуальною. 
В РФ включилася нова версія «русской вєсни» – там почали згадувати про Каширське шосе, Беслан, «Норд-Ост» тощо. «Розлюднені» українці розв'язують свої проблеми. 
Музи не мовчать, гармати говорять, москалі голосують і голосять «за что?» Огляд подій минулого тижня в Україні.