Юрко ТИМЧУК

Свирид Петрович з його вчоністю і рябим, яке для невчоних біле, – невмирущий. І в словах, і в діях окремих діячів стирчать вуха Голохвастова. Огляд подій тижня від Юрка ТИМЧУКА.
Якби англійський бомбардир-невдаха ознайомився з реаліями української політики, то скрутив би собі карк ще до того, як його повели на шибеницю. Огляд подій тижня від Юрка ТИМЧУКА
Вершники Апокаліпсису мутують, гібридизують і готові до "гри в довгу". Іван Богослов або не все знав достеменно, або не все сказав у шостій главі свого Одкровення.
Про футбол, який "поза політикою", згадають у червні, коли збірна України пробиватиметься на Чемпіонат світу. Поки що про інші "пози політики"
Коли хочеться все й одразу, треба пам'ятати «Festina lente» і вміти грати в довгу. Хоча в нашому випадку грою тут і не пахне
"Make love, not war" – то емоційно, цьоматільно і залишилося у Вудстоку. Тепер актуальніший населений пункт – Рамштайн. Там лапок індиків немає, тільки прагматика для того, щоб вижити.
Оптимізм демократичний до непристойності, він притаманний праведникам і грішним, йому по цимбалах раси і віросповідання. Трохи, правда, прикро, що оптимістами можуть бути як люди, так і істоти
Після перемоги сучасні події обростуть валом фантастичних подробиць, з якими ознайомлюватися буде набагато цікавіше, ніж з інформацією, що близька до реальності.
Девід Гілмор з компанією, U-2 з Red Hot Chili Peppers згадали про своє існування завдяки Україні. За нашу популярність на сучасній світовій шахівниці платиться дуже високою ціною.
Симон Візенталь народився в Бучачі, що на Тернопільщині. Цю інформацію варто знати, щоби правильно її використати після перемоги