Відділок з поліціянтами-вбивцями розформували.

 

Голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе розпустила поліційне відділення у селищі Криве Озеро на Миколаївщині, працівники якого вночі 24 серпня замордували до смерті чоловіка.

 

"Всі відділки поліції в Кривому Озері розформовано, указ підписано", – повідомила Деканоїдзе на своїй сторінці у Facebook.

 

Керівником відділку призначено командира роти патрульної поліції з Миколаєва Олександра Горпинича.

 

Деканоїдзе від ранку 25 серпня перебуває в Кривому Озері. "Позавчора стояли перед матір'ю загиблого поліцейського у Тернопільській області, а сьогодні мусимо з соромом дивитися в очі мешканцям Кривого Озера", – заявила Деканоїдзе.

 

Хатія звернулася до правоохоронців, "котрі забули, що таке честь". "Ми вас дістанемо, а коли дістанемо, покараємо вас і ваших керівників", – пригрозила голова Нацполіції.

 

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що обласне управління Національної поліції теж чекатимуть кадрові зміни. "Сьогодні ж таки представлять начальника обласної поліції. Всі причетні до злочинних і протиправних дій підуть під суд, і жодної спроби відбілити "честь мундира" не буде", – пообіцяв Аваков.

 

МВС також вивчає інцидент зі спотворенням інформації службовцями Нацполіції, які написали, що чоловік загинув, бо йому "стало зле".

 

Судово-медична експертиза засвідчила, що смерть чоловіка настала внаслідок двох пострілів у серце. Ще одну кулю знайшли в легенях.

 

25.08.2016