Молдова

Їхньою метою є спільна підготовка та обмін досвідом між молдовськими, румунськими та американськими спецпризначенцями.
З документів, які потрапили в розпорядження німецьких ЗМІ, випливає, що Москва має план повернути втрачений контроль над Молдовою.
Молдовська поліція каже, що викрадачі були з України.
На постаменті написали фарбою «Смерть окупантам!»  
Проросійські сили мають всі шанси посилити свій вплив у законодавчому органі республіки.
Чи вдасться Кремлю зробити з Молдови «другу Білорусь»? Для цього довелося б скинути чинний проєвропейський уряд і посадити в Кишиневі проросійського намісника. Кілька років тому Москві це вдалося.
Уряд Молдови ставить руба питання про виведення російських військ з Придністров’я. Водночас проросійський молдовський президент відстоює діаметрально протилежну позицію. Загалом придністровська проблема чимдалі глибше заходить у глухий кут.    
31.08.17 | Молдова |
Шпигунський скандал у Молдові несподівано викрив цілі глобальні схеми Кремля з поширення свого впливу у світі. І не лише на так званих «канонічних теренах впливу», тобто територіях колишнього СРСР.    
21.03.17 | Молдова |
  Правоохоронці Молдови затримали суддю Дніпровського суду Києва Миколу Чауса.   Про це повідомила прес-секретар Генеральної прокуратури Лариса Сарган.   "Суддя Чаус, який намагався втекти від правосуддя, затриманий співробітниками прокуратури Молдови за запитом Генпрокуратури України, ініційованим НАБУ. Після екстрадиційної перевірки чекаємо Чауса на батьківщині", – поінформувала Сарган на своїй сторінці у Facebook.
01.03.17 | Молдова |