Петро ГЛАДІЄВСЬКИЙ

Допоки ситуація на сході України перебуває в замороженому стані, Володимир Путін взявся за Білорусь. Чи вдасться Олександрові Лукашенку відстояти суверенітет держави?
28.12.18 | | У світі
​В Угорщині другий тиждень йдуть масштабні протести проти т. зв. «закону про рабство» – наймасовіші з часу приходу до влади прем'єра Віктора Орбана і його партії.
Європу осяюють люмінесцентні «жовті камізельки». Яка ж роль Кремля у французьких бензинових протестах?
​Новим президентом Інтерполу став кореєць Кім Чен Янґ. Він переміг у жорсткій боротьбі ставленика Кремля й уродженця України генерала Алєксандра Прокопчука.
Якими можуть бути наслідки вбивства Джамаля Хашоґі? Чи йдеться про можливість розриву зв’язків Заходу з Ер-Ріядом, а може, про потенційний стрес на світових нафтових біржах?
Новий фільм «Клір» Войцеха Смажовського, де критично змальовано життя польського духовенства, розбурхує пристрасті і б’є рекорди переглядів.
Тиха-мирна Швейцарія, котра ніколи, не дай Боже, не робила гучних політичних заяв, зненацька звинуватила Кремль у шпигунських атаках.
9 вересня у Швеції парламентські вибори. Російські тролі стали чи не найактивнішими учасниками кампанії
Через Тбілісі, Єреван і Баку проліг маршрут німецької бундесканцлерки. У кожної з країн свої проблеми, але всіх об’єднує тиск Кремля.
У Росії після року відносної стабільності господарської та фінансово-банківської системи знову чітко проглядаються ознаки рецесії. Причиною цього стали американські санкції, які ще не запроваджені – лише анонсовані.