Тарас БАЗЮК

Рекультивація сміттєзвалища триватиме 4-5 років, однак коли розпочнеться – невідомо, бо "коломийки" з проектами робіт ще тривають
Приміські залізничні перевезення наразі у занепаді, однак, як і понад сторіччя тому, можуть стати рушієм транспортного прогресу Львова
Хто претендуватиме на місце львівського мера, якщо Садовий балотуватися не буде? Z порахував місцевих гравців, які приглядаються до крісла бургомістра.
Що собі думали депутати ЛМР, коли віддавали місце масової загибелі людей під житлову забудову?
Львів розпочав роботу над планом сталої мобільності – стратегією, яка має задовольнити потреби городян у пересуванні містом та приміськими зонами
Стадіон, збудований під Євро-2012, може перейти з державної власності у власність громади Львівської області, однак для цього треба зробити чимало.
На Яворівському полігоні через ротації «Об'єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна» пройшли тисячі українських вояків. Фоторепортаж.
Агломерація vs поглинання: новели у законодавстві дозволили приєднуватися селам-супутникам до міст обласного значення, однак ініціативу в цьому процесі мусять виказувати саме міста.
Наймасштабніша будова Незалежної України завершилася. Бескидським тунелем нині проїхав перший потяг
Поки міська влада Львова не проводить ефективного контролю, ресторанний бізнес реалізує свої найсміливіші фантазії щодо того, яким мав би бути ідеальний літній майданчик. От тільки за розмахом забувають про почуття міри й такту.