Львів

Бажання максимально віддалитися від намацальних решток історії – це, власне, пам’ять про ціну збереження пам’яті. 
Процес зайняв два дні, які за збігом обставин є 84-ою річницею єврейського погрому, який був влаштований в перші дні нацистської окупації Львова.
Поет, політв'язень, дисидент відійшов у вічність на 86-му році життя.
Захід відбудеться на Білогорщі, де відбудовують музей Шухевича. О 10:00 для всіх охочих буде організовано безкоштовний трансфер.
Йдеться про незавершену книгу Вікторії Амеліної "Дивлячись на жінок, які дивляться на війну", що поєднує щоденникові записи, інтерв'ю, репортажі з місць воєнних злочинів та поезію.
Історія про найбільш яскраву, трагічну і символічну сторону колоніальності – імперія не завагається забрати у підкорених життя, а навіть продовження роду, тобто вже народжених дітей
Ідея проєкту – показати супротив радянській системі на особистому та організованому рівнях. На сайті виклали документи 1940-х, 1950-х і 1960-х років.
Вулицею Миколайчука прокладуть трамвайну лінію, що покращить доступ до реабілітаційного центру, лікарні святого Пантелеймона та загалом зробить цей район зручнішим для мешканців. Реальні роботи розпочнуть у жовтні-листопаді.
Закриття концертного сезону відбудеться у Львівській філармонії, а в Гарнізонному храмі звучатиме духовна музика України.
Можливі обмеження пішохідного і транспортного руху вулицями, перевірка документів громадян та огляд автомобілів. Також СБУ здійснюватиме огляд громадських місць для виявлення заборонених предметів.