Львів

Спинися та прислухайся, приблудо, Ця мова – меч для тих, хто йде з мечем. Вертайся у своє болотисте нікуди, Тебе ніхто сюди не кликав калачем.
Тут можна знайти відповідники майже всіх явищ і типажів сучасної війни, що підкреслює незмінну екзистенційність конфлікту України та Росії
Окрім членів уряду, у Львові перебуває Президент Зеленський – за попередньою інформацією, планується ціла низка офіційних зустрічей, зокрема щодо врегулювання ситуації на кордоні.
Також українська і данська делегації домовилися про проведення спільного двостороннього форуму оборонних індустрій.
Еліза Дзвонкевич попросила вибачення в українців за дії своїх співвітчизників на польсько-українському кордоні. Вона назвала дії польських фермерів ганебними та порівняла їх із ножем у спину сусідам.
У доробку Віктора Дмитрука переклади з польської мови творів Нобелівської лауреатки Ольги Токарчук та з англійської мови робіт письменниці Сюзан Зонтаг.
Викладач Львівської академії мистецтв Іван Франк пішов із життя раптово 31 січня у віці 76 років.
Перед нами “Над Кодаком” Теодора Микитина й “Іван Сулима” Володаря Буженка — сюжети, що видають прикметні пункти деформацій уявлень українців про власне минуле.
Рухомому складу групи SKPL, який забезпечує перевезення на польській ділянці маршруту, необхідний час для проведення технічних робіт.  
Чин освячення розпочнеться о 12:00. Мешканці міста зможуть взяти свячену воду до своїх домівок протягом дня.