Львів

Львів’ян запрошують на великі весняні концерти від кращих джазменів країни, які відбудуться 8 березня у Театрі ім. М. Заньковецької.
У постановці бере участь 30 акторів, які дивуватимуть сучасними хореографічними номерами під музику легендарного українського композитора Ярослава Барнича. Родзинкою дійства стане лазерне шоу.
3D-мапа дозволяє мандрувати історичним центром Львова, відвідувати місця, де відбувалися археологічні розкопки, і побачити, які саме знахідки там виявили науковці.
30 квітня німецька авіакомпанія Lufthansa почне здійснювати регулярні прямі авіарейси між до Франкфуртом-на-Майні та Львовом. Навесні планують чотири рейси на тиждень, улітку – збільшать до шести.
За допомогою Da Vinci медики успішно усунули ваду кишківника у 13-річної пацієнтки з Волині. Дівчинку більше не турбують болі в животі, вона встає з ліжка і вже навіть ходить коридором.
У Львові сьому річницю спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя відзначили підняттям прапорів кримських татар перед міською радою та будівлею облдержадміністрації.
Наступного тижня відбудеться перша репетиція. Разом із керівником Академічної хорової капели «Дударик» Дмитром Кацалом почнуть розучувати багатоголосе виконання Державного гімну України.
У 2021 році виповнюється 230 років із дня народження «львівського Моцарта» – Франца Ксавера. У перший день весни Львівська національна філармонія запрошує насолодитися його творчим спадком.
Нагороду «Світло Справедливості» за моральне і етичне лідерство в українському суспільстві вручили посмертно – сім’ї загиблого лікаря із Почаєва. Друга лауреатка – інфекціоністка з Рубіжного.
Активісти «Національного корпусу» пікетували підприємства, які, за їхніми словами, належать Тарасові Козаку та Вікторові Медведчуку. Під час акції вони кидали димові шашки та палили шини. Відбулися сутички з поліцією, внаслідок яких четверо правоохоронців травмовані. Шістьох найактивніших протестувальників затримали.