Львів

Буття українцем із Польщі містить дуже потужну польську складову, що є водночас і плюсом, і мінусом. До позитиву можна віднести змогу черпати з двох культур водночас. Та несеш на собі тягар складних польсько-українських відносин.
Уряд України хоче створити податкову преференцію для таких виробів, посилаючись у пояснювальній записці на «меншу шкоду» сигарет для нагрівання. 
Громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум» й Український католицький університет підписали договір про спільну реалізацію благодійного освітнього проєкту
Британцям і англійцям можна знайти нових Монтґомері й Ейзенгавера, а потім з’ясувати, де в Криму і на Азові будуть плацдарми Сорд, Голд, Джуно, Омаха і Юта
Дослідник, політв'язень та громадський діяч. Він був почесним головою Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих.
Парастас відбудеться сьогодні, 28 травня, о 19:00 у храмі Святої Трійці, похорон – завтра о 12-й на Личакові.
За даними слідства, двоє осіб на виконання завдання представника спецслужб РФ мали закласти вибухові пристрої на одному з підприємств оборонного призначення у Львові, у трьох торговельних центрах і в одному закладу харчування в столиці.
Львівський скансен традиційно запрошує зустрітися на Великдень у Гаю, де лунатимуть гаївки в автентичному і в сучасному виконанні.
Диякона Свято-Георгієвського храму визнали винним у вчиненні умисних дій, спрямованих на розпалювання національної, регіональної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті й присудили покарання у вигляді штрафу
На сесії Загальних зборів Національної академії наук України таємним голосуванням обрали 28 дійсних членів (академіків) та 75 членів-кореспондентів НАНУ.