Львів

Через дії львівського підрозділу загинули три людини, 200 отримали поранення  
Заради концерту у Львівській опері «Мертвий півень» збереться разом після дванадцятирічної перерви. Гурт виконає разом із Жаданом «Я помру від застуди».
Роботу проводитимуть з родинами українських військовополонених чи зниклих безвісти для швидкого повернення захисників додому та розв'язання бюрократичних питань.
Чутлива, мистецька, цілісна натура. Безкомпромісний активіст у правдивому значенні цього слова. Великий патріот і меценат.
Підозрюваній ще у серпні минулого року обрали запобіжний захід – тримання під вартою без права внесення застави, тому вона досі перебуває в СІЗО. До самого затримання жінка займалася проросійською пропагандою, виступала у медіа.
Нагорода Bologna Prize for the Best Children’s Publishers of the Year вручається найкращим видавцям з усього світу в номінаціях із шести географічних регіонів. Це як Оскар, але у світі книжок для дітей, це як Нобель, але для видавців.
До переліку найкращих аутсорсерів світу за рейтингом Міжнародної профільної асоціації IAOP потрапили 15 українських IT-компаній, серед яких три – зі Львова
Запис на консультації для людей із вродженими та набутими вадами, мінно-вибуховими травмами обличчя та післяопіковими дефектами.
Президенти України та Європарламенту обговорили просування української формули миру та перспективи залучення до майбутнього саміту на підтримку миру широкого кола світових гравців, передусім країн Глобального Півдня.
Головні питання – безпека, енергетика, соціальний захист, фінансові питання, антикорупція. Все, що потрібно для більшої міцності українських інституцій і для більшої безпеки наших людей – в усіх сенсах слова «безпека».