Львів

У п’ятницю, 4 грудня, вперше в Україні Академічний симфонічниЙ оркестр філармонії під батутою молодого львівського дириґента виконає Третій фортепіанний концерт Петра Чайковського повністю.
Чий гонор гоноровіше? Чия кров червоніша? Так, цинічне питання. І так, без розв’язку. Такі цінності завжди екслюзивні. Своєю свободою не діляться ні з ким. Можна поділити землю, але навряд чи можливо – землю-символ.
У Львові відбулася установча сесія обласної ради восьмого скликання. Усі новообрані 84 депутати склали присягу. Головою ради обрали членкиню «Європейської Солідарності» Ірину Гримак. Її заступниками стали представник «Батьківщини» Євген Гірник та представник «Слуги народу» Юрій Холод.
У Львові записали музичну короткометражку: п’ятирічна Кіра Касинець декламує вірш Ліни Костенко «А жінка буває на осінь так схожа...» у супроводів музикантів Олександра та Юлії Божиків.
30.11.20 | Львів |
Учасники українсько-російської війни нагадали: монумент ушановує Червону армію, причетну до репресій проти українців на початку XX століття. 
Станом на 09:00 28 листопада, за даними РНБО України, у трьох галицьких областях виявлено 107 851 хворого на Сovid-19.
Дійство, яке було на межі зриву через "карантин вихідного дня", відбудеться 9 грудня. Квитки, які купили спершу на 6 грудня, а потім обміняли на невизначену ще дату в наступному році, обіцяють знову обміняти без проблем.
Львівська міська ТВК оголосила увечері 25 листопада офіційні результати виборів голови Львівської ОТГ: переміг Андрій Садовий з результатом 62,25%. Складати присягу на урочистій сесії мер планує за п’ять днів.
Станом на 09:00 25 листопада, за даними РНБО України, у трьох галицьких областях виявлено 102 612 хворих на Сovid-19.
Гроші підуть на створення перших відеоуроків з мистецтва та самої навчальної платформи для дітей. При цьому всі уроки супроводжуватимуться сурдоперекладом, щоб онлайн-навчання було доступне для широкої аудиторії.