Львів

Львів’ян та гостей міста у вівторок, 29 червня, запрошують на вечір музики просто неба, щоб насолодитися «Мелодіями вечірнього Львова» у виконанні скрипаля-віртуоза Назарія Пилатюка та колег.
На пленарному засіданні сесії Львівської міськради сьогодні, 17 червня, відомий журналіст Антін Борковський склав присягу депутата.
Підозрюваний, відомий львівський архітектор Василь Петрик, вважає цю справу замовною і пов'язує з його активною пам'яткоохоронною діяльністю, зокрема зі збереження фортеці біля Миколаєва на Львівщині.
У Львові у неділю, 20 червня, на відкритій сцeні Ennio Event Square відбудеться унікальне триб’ют-шоу, присвячене Джо Кокеру.
У Львові із нового навчального року директорам шкіл підвищать зарплати до 1 тисячі доларів.
«Віртуози Львова» зіграють у Митрополичих садах концерт «Від Вівальді до Маккартні».
У 130-й день народження Євгена Коновальця в понеділок, 14 червня, у Львові оголосять конкурс на найкращий проєкт пам’ятника командирові січових стрільців.
ЦВК за поданням партії «Батьківщина» здійснила ротацію у складі Львівської обласної виборчої комісії і призначила нового голову.
У Львові 18 червня проєкт ShockolaD дасть концерт у Митрополичих садах. Лунатимуть «Легенди світового джазу» у виконанні одних із найкращих джазменів України та Східної Європи.
У Львові, крім «Арени Львів», щеплення від Covid-19 будуть робити у ТРЦ Forum Lviv та Центрі Довженка на Сихові.