Львів

Лауреати премії – інтелектуали і громадські діячі, які зробили значний внесок у культурний або соціальний розвиток певного регіону. 
Реконструкція вул. Степана Бандери у Львові на ділянці від вул. Генерала Чупринки до вул. Антоновича розпочнеться у понеділок, 28 вересня. Львів’янам представили для ознайомлення схему об’їзду.
Пам’ятник постане на могилі композитора на Личаківському цвинтарі у Львові до червня 2021 року. Також є пропозиція пропонують присвоїти його ім’я Львівській національній філармонії.
Апелювати треба не так до батьків й учнів, а до чиновництва, що змінює правила, орієнтуючись на політичний смак, чи, точніше, несмак монобільшості.
Вперше за 145 років проведення найпрестижнішого Оперного фестивалю світу в Байройті, у 2021 році, за диригентським пультом стоятиме жінка. Нею стане львів’янка Оксана Линів. Цю подію трактують як революційний прецедент зламу гендерних стереотипів.
Всесвітній день туризму відзначають 27 вересня. 12 музеїв Львова на цей день оголосили вільне відвідування. Також можна зареєструватися на одну з 40 безкоштовних тематичних екскурсій.
Святкування розпочалося спільним молебнем, після якого відбувся церемоніал відкриття Пластового року-2020 та представлення куренів Львівської станиці «Пласту».
"Все, що я хотіла — це писати книги і бути художником. Я взяла на себе місію сформулювати культурний голос через рок-н-рол, який включав і секс, і мистецтво, і поезію, і революцію".
Щоби перенестися в атмосмферу Нью-Йорка 1920-х, глядачам пропонують вдягнутись у стилі «Великого Ґетсбі».
В одній поїздці поєднані державні справи та підготовка партії "Слуга народу" до місцевих виборів: Зеленський візьме участь у представленні кандидатів та виступить в ефірі суспільно-політичної телепрограми.