Львів

Львів’ян запрошують на LVIV GALA CONCERT з нагоди 40-річчя творчої діяльності лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка, народного артиста України Миколи Кулика.
Новостворена Державна інспекція архітектури та містобудування України дала «зелене світло» будівництву сміттєпереробного заводу у Львові.
Українське суспільство. Наскільки воно доросле? Наскільки здатне розуміти і боронити свої інтереси? Нести відповідальність за прийняті рішення? І як наша колективна зрілість пов'язана з освітою? Відповіді на ці питання шукали в дискусії, яка відбувалася під час BookForum-28 у Львові.
Операцію виконали у Львівському центрі трансплантації.
Станом на 09:00 22 вересня, за даними РНБО України, у трьох галицьких областях виявлено 310 112 хворих на сovid-19.
Львівська «Компанія Ензим» – найбільший виробник дріжджів в Україні – виграла грант ЄБРР у 46 тисяч євро на кліматичні інновації, які використає для модернізації власних очисних споруд.
Депутати Львівської міськради підтримали передачу у власність Держспецзв’язку приміщення чотириповерхового будинку на вул. Хотинській для розміщення Львівської філії КРРТ.
У Львівській національній філармонії відбудеться концерт «Мирослав Скорик – національна легенда».
Троє дослідників у Львові впродовж року здійснювали вилазки у міську каналізацію та знайшли точне місце, де півтора року переховалися євреї у період німецької окупації.