Павло ПАЛАМАРЧУК

На Яворівському полігоні через ротації «Об'єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна» пройшли тисячі українських вояків. Фоторепортаж.
У Львові відзначили День Героїв – свято без офіційного державного статусу, але важливе для Галичини. Фоторепортаж
Наймасштабніша будова Незалежної України завершилася. Бескидським тунелем нині проїхав перший потяг
Без надлишкової помпезності зустрів свої 762 уродини Львів. Фоторепортаж Павла ПАЛАМАРЧУКА.
Кількість випадкових жертв звелася до мінімуму – охочих дотриматися давньої традиції обмежили площею Ринок. Фоторепортаж Павла ПАЛАМАРЧУКА.
Вчора, 11 березня, центральними вулицями Львова пройшла загальноміська Хресна хода. Для столиці Галичини ця подія є традиційною та відбувається кожного року під час Великого посту в Хрестопоклінну неділю. Тисячі вірян проходять шлях від Храму архистратига Михаїла до Собору святого Юра. Під час цієї ходи зачитують Хресну ходу, якою пройшов Ісус Христос. Люди роздумують над його страстями та жертвою і моляться.
Вашківці – невеличке містечко на березі Черемоша. Тут мешкає трохи більш як 5 тисяч людей, але раз на рік сюди з'їжджається безліч народу як з України, так і з-за кордону. Причина такої привабливості Вашківців – давня традиція місцевих мешканців бучно святкувати Маланку, яка перетворилася тут на справжній карнавал.   
15.01.18 | Буковина |
Цієї неділі, 5 листопада, У Львові продовжили відзначення 99-ї річниці Листопадового чину та проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Завдяки Товариству пошуку жертв війни «Пам’ять» вулицями міста пройшов "Марш слави Галицької Армії та військ Української Народної Республіки», а також театралізоване військово-історичне дійство «Бої за столицю – Львів». Реконструктори намагалися максимально точно відтворити тогочасні події. Спершу на площі Ринок було проголошено ЗУНР. Після цього тут же відбулися і перші бої з польськими військами.
06.11.17 | Львів |
1 листопада – Задушний день, день поминання тих, хто відійшов у вічність. Приходимо на цвинтарі, кладемо квіти на могили й запалюємо свічки та лампади, які продовжують палахкотіти вже тоді, як на землю опускається темрява. В ніч на сьогодні львівські кладовища – це направду фантастичне видовище, яке навіює спокій і умиротворення. І традиція ця споконвічна. "То якраз сталося на Задушний день.
02.11.17 | Львів |
Останнього вересневого дня великою карнавальною ходою у Львові стартував 28-й міжнародний театральний фестиваль "Золотий лев". Цього року більшість театральних вистав покажуть на вулиці, а саме на площі перед львівською Оперою та на площі Ринок. Усі вони будуть безкоштовними. А ось на вистави у закритих залах доведеться купувати квитки. Загалом свою творчість глядачам продемонструють 14 театрів з України, а також Польщі, Португалії та Чехії.
02.10.17 | Львів |