Павло ПАЛАМАРЧУК

У Природничому музеї Львова грандіозне свято – «Повернення мамута до Львова». Z був на передпоказі й ділиться побаченим. ФОТОРЕПОРТАЖ.
Видовищні перегони раритетних автівок брукованою трасою "Львівський трикутник" цьогоріч відбулися вдев'яте
Сьогодні вшановуємо пам’ять всіх тих, хто віддав життя за свободу та незалежність України. Містом пройшла урочиста хода. ФОТОРЕПОРТАЖ
На Яворівському полігоні через ротації «Об'єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна» пройшли тисячі українських вояків. Фоторепортаж.
У Львові відзначили День Героїв – свято без офіційного державного статусу, але важливе для Галичини. Фоторепортаж
Наймасштабніша будова Незалежної України завершилася. Бескидським тунелем нині проїхав перший потяг
Без надлишкової помпезності зустрів свої 762 уродини Львів. Фоторепортаж Павла ПАЛАМАРЧУКА.
Кількість випадкових жертв звелася до мінімуму – охочих дотриматися давньої традиції обмежили площею Ринок. Фоторепортаж Павла ПАЛАМАРЧУКА.
Вчора, 11 березня, центральними вулицями Львова пройшла загальноміська Хресна хода. Для столиці Галичини ця подія є традиційною та відбувається кожного року під час Великого посту в Хрестопоклінну неділю. Тисячі вірян проходять шлях від Храму архистратига Михаїла до Собору святого Юра. Під час цієї ходи зачитують Хресну ходу, якою пройшов Ісус Христос. Люди роздумують над його страстями та жертвою і моляться.
Вашківці – невеличке містечко на березі Черемоша. Тут мешкає трохи більш як 5 тисяч людей, але раз на рік сюди з'їжджається безліч народу як з України, так і з-за кордону. Причина такої привабливості Вашківців – давня традиція місцевих мешканців бучно святкувати Маланку, яка перетворилася тут на справжній карнавал.   
15.01.18 | Буковина |