Бути вдячним Росії – тобто кому? Нахабній владі чи „скотоподобно“ відданому їй народу, який, хоч би й мав вибір, все одно масово голосує за гебістські мундири?
Ми будуємо стіни, бо прагнемо затишку, хоч і здогадуємося про марність власних зусиль. Натомість у смерті свої забавки. Час від часу вона робить проломи у наших стінах