Дмитро ПОЛЮХОВИЧ

Злочинці похазяйнували у Звенигороді – найбільшому священному городищі ЗКЦ. Площа ділянки незаконних розкопів становить кілька сотень квадратних метрів.
Завершення розповіді про Старокостянтинів. Зокрема, йдеться про місцеве коріння відомої постаті світової історії. А також про те, як до того родоводу причетний Тарас Шевченко.
Школярі досліджують давній єврейський некрополь Городка. Знайшли втрачене та спростували гіпотезу відомої вченої з Ізраїлю
Мандруючи галицькими загумінками, увесь час зустрічаєш закинуті римо-католицькі храми. Серед них і шедеври архітектури світового рівня, і типові проєкти-близнюки часів міжвоєнної Польщі.
Лиш одиниці знають про грандіозні рукотворні підземелля долини Збруча. Іванківецькі штольні серед них найбільші, але вони є і об’єктом підвищеної небезпеки. 
Новоолександрівський кромлех, свинцеві цидулки з Полонного та відкриття у Софійському соборі – археологи оприлюднюють сенсаційні підсумки минулорічного сезону. 
Зведений одразу по Першій світовій війні водяний млин начинений технікою ще з часів цісаря. Він все ще працює! І він є ще однією привабою Личківців, що їх відвідують задля споглядання архітектурних розкошів
Літопис однієї археологічної експедиції: в Городку над Смотричем знайшли невідомий замок та актуалізували герб міста.
Пошесть косила геть усіх, не розбираючи національностей. До магічних обрядів-ритуалів, які мали б зупинити холеру, всі ставилися дуже і дуже серйозно.
Замок в Токах, що неподалік від Підволочиська, є самим «горішнім» у вервечці надзбручанських твердинь і найменш відомим серед них. Файне та жваве місце колись було. Не те що зараз…