Тернопільська область

У Шумській ОТГ вирішили змінити назви чотирьох вулиць та здійснити реконструкцію меморіального комплексу воїнам Другої світової війни
Транспортні засоби забирають у водіїв, які дозволили собі сісти за кермо в стані алкогольного сп'яніння.
Танка, радянського солдата і вулиці Гагаріна більше не буде. Над могилами загиблих у Другу світову війну встановлять хрест або фігуру Богородиці.
Влада запевняє, що екологічні наслідки не є критичними — передбачають, що протягом трьох-чотирьох днів ситуація стабілізується.
На Тернопільщині триває акція під назвою "Випив. Сів за кермо – передав автомобіль ЗСУ!"
Термінали для роботи супутникового інтернету «Starlink» від компанії Ілона Маска «SpaceX» отримав також Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр у Львові. Система надає доступ до широкосмугового інтернету у будь-якій точці планети.
Увесь цей транспорт тепер буде обслуговувати потреби оборони.
Зараз сільськогосподарські підприємства подають заявки щодо необхідної кількості пального для проведення польових робіт.
Є нагальна потреба в продуктах, підгузниках, дитячому харчуванні, військовій амуніції, телефонах, зарядних пристроях та ліках.
На блокпостах, що на дорогах державного значення, працюють переважно військовослужбовці Тероборони спільно з поліцією та представниками СБУ.