Тернопільська область

Мешканець Кременецького району збирав для росіян дані про розміщення об’єктів критичної інфраструктури в західних областях України.  
Московський патріархат має договір про оренду Почаївської лаври до 2052 року. Угоду можна розірвати, однак місцева влада, яка неодноразово ініціювала цей процес, не має відповідних повноважень
Пожежникам вдалося оперативно загасити вогонь. Загальна площа загоряння становила 5 гектарів
Для батальйону передадуть обладнання: 30 старлінків, 30 біноклів і 30 тепловізорів.
Сам Головко, якого, нагадуємо, підозрюють у корупції, звільнення не визнає, зрештою, як і легітимності засідання сесії, на якій це рішення прийнялося.
Термін дії договору про безоплатне користування релігійною громадою УПЦ МП приміщенням Миколаївського собору й іншими об’єктами, що є державною власністю, закінчився ще 12 лютого 2023 року.
У програмі заходів Міжнародна наукова конференція "Почаївський феномен: василіанський монастир Успіння Пресвятої Богородиці в історії та культурі України" та виставка "Почаївський монастир в історії Греко-католицької церкви".
Самосів лісу та чагарників загорівся поблизу села Борщівка на Кременеччині. Загинула літня жінка
Слідство триває, і Михайло Головко, якого підозрюють у отриманні хабаря в розмірі 2,4 млн гривень, повернувся до виконання своїх посадових обов'язків із браслетом на нозі.
Житель Тернопільщини, який співпрацював з російською ФСБ, документував, фотографував і передавав координати ворогу.