Тернопільська область

Йдеться про вид вухань австрійський (Plecotus austriacum), загальна популяція якого обчислюється лише у кілька тисяч особин.
Зa словaми очільникa обласної поліції, тaкі зaходи проводитимуть для того, щоб виявити осіб, які можуть становити зaгрозу безпеці нaшої крaїни.
Інформація про постраждалих не надходила. Проте надзвичайна ситуація і ліквідація її наслідків спричинила чимало незручностей для пасажирів "Укрзалізниці"
Це небезпечне атмосферне явище утворилося в полі і кружляло неподалік будинків кілька хвилин.
200 балів отримали: з української мови – 84 учасники іспиту; з історії України – 134; з математики – 148.
Згідно з опитуванням, яке провели органи місцевого самоврядування, більшість батьків (40–45%) розглядають для своїх дітей дистанційну форму навчання.
16–17 липня можливі тільки невелелюдні молебні. Рада оборони Тернопільщини вирішила поставити заборони на в'їзд для транспорту прихожан і звернулася з відповідним проханням до греко-католицьких священників. 
Міська рада визначила перелік вулиць, назви яких пов'язані з російською пропагандою, і закликає мешканців долучитися до обговорення нових назв
Загалом Тернопільсько-Зборівська архиєпархія передала на схід України уже 36 автомобілів та понад 700 тонн гуманітарного вантажу