Тернопільська область

Для батальйону передадуть обладнання: 30 старлінків, 30 біноклів і 30 тепловізорів.
Сам Головко, якого, нагадуємо, підозрюють у корупції, звільнення не визнає, зрештою, як і легітимності засідання сесії, на якій це рішення прийнялося.
Термін дії договору про безоплатне користування релігійною громадою УПЦ МП приміщенням Миколаївського собору й іншими об’єктами, що є державною власністю, закінчився ще 12 лютого 2023 року.
У програмі заходів Міжнародна наукова конференція "Почаївський феномен: василіанський монастир Успіння Пресвятої Богородиці в історії та культурі України" та виставка "Почаївський монастир в історії Греко-католицької церкви".
Самосів лісу та чагарників загорівся поблизу села Борщівка на Кременеччині. Загинула літня жінка
Слідство триває, і Михайло Головко, якого підозрюють у отриманні хабаря в розмірі 2,4 млн гривень, повернувся до виконання своїх посадових обов'язків із браслетом на нозі.
Житель Тернопільщини, який співпрацював з російською ФСБ, документував, фотографував і передавав координати ворогу.
Оперативники карного розшуку Тернопільщини задокументували факти продажу трьох автоматів Калашникова з набоями до них, короткоствольної зброї, а саме пістолетів Макарова та чехословацького виробництва "CZ-82".
Йдеться про майже 1 га землі вартістю понад 21 млн грн у природному заповіднику "Медобори". 
НАБУ і САП викрили помічника нардепки, який вносив чоловіків за гроші в систему «Шлях», причетність до цієї схеми самої Марченко перевіряють