Галичина

Хвиля аномально теплого повітря принесла із собою ще й пил з африканської пустелі. Сьогодні це було відчутно у західних областях. Завтра небо буде тьмяне над усією Україною.
Це другий за тиждень обстріл об’єктів енергетики на Львівщині та Прикарпатті. Після атаки 22 березня виведено з ладу всі блоки Бурштинської ТЕС.
Вони поїдуть у найбільш затребуваних напрямках: з Києва, Харкова, Дніпра на Львівщину та Івано-Франківщину
Додаткові поїзди складатимуться тільки з нових вагонів і курсуватимуть впродовж 16–18 лютого.
7 лютого вночі росіяни вкотре здійснили масовану атаку на міста України. Спершу відбулися запуски бойових дронів типу Shahed, а згодом крилатих ракет із літаків Ту-95
Інформація ще доповнюється – ймовірно, згодом можна буде назвати ще більше імен і прізвищ наших земляків, які повернулися додому. 
Під час випробовування свердловина глибиною 1600 м дала рекордний для західного регіону приплив газу за останні 20 років — понад 200 тис. м³ на добу.
Львівщині загрожувало 16 безпілотників, більшість із них знищено, однак є і влучання. На Івано-Франківщині атаковано військовий об'єкт, уламки дрона спричинили пожежу в гуртожитку.
Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка посів першу сходинку у топ-200 шкіл України за результатами НМТ 2023 року.
Дорога Тернопіль – Львів – Рава-Руська з’єднує Львів із Варшавою та є частиною транс'європейської транспортної мережі (TEN-T). Кошти на її ремонт надасть Європейський банк реконструкції та розвитку.