Галичина

Під час випробовування свердловина глибиною 1600 м дала рекордний для західного регіону приплив газу за останні 20 років — понад 200 тис. м³ на добу.
Львівщині загрожувало 16 безпілотників, більшість із них знищено, однак є і влучання. На Івано-Франківщині атаковано військовий об'єкт, уламки дрона спричинили пожежу в гуртожитку.
Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка посів першу сходинку у топ-200 шкіл України за результатами НМТ 2023 року.
Дорога Тернопіль – Львів – Рава-Руська з’єднує Львів із Варшавою та є частиною транс'європейської транспортної мережі (TEN-T). Кошти на її ремонт надасть Європейський банк реконструкції та розвитку. 
За інформацією польської сторони, громадянам, які перетинають українсько-польський кордон, суворо забороняється перевозити з собою продукти харчування. 
У ніч на вівторок, 15 серпня, російські війська здійснили масштабну ракетну атаку на Україну. Зокрема, влучання є у Львові та Луцьку, на Хмельниччині та Івано-Франківщині працювала ППО.
Через ранкову атаку України російськими дронами багато потягів сьогодні, 13 травня, рухаються із великою затримкою.
За даними ПвК "Захід", попередньо, жертв та руйнувань на заході країни не зафіксовано.
У найближчі три дні підвищиться рівень води у Дністрі на ділянці Галич – Нижнів – Залiщики до 1,2 – 1,7 м над поточними позначками.
СБУ та БЕБ провели обшуки у 16 регіональних газових підприємствах. Викрито масштабну схему привласнення промислових обсягів блакитного палива із газотранспортної системи НАК «Нафтогаз України».