УСБУ Львівщини перевіряє інформацію про п’яного співробітника за кермом.

 

Сьогодні у Львові співробітники Патрульної поліції затримали працівника УСБУ у Львівській області, який, за їхньою інформацією, перебував у стані алкогольного сп'яніння за кермом. Про це повідомили в УСБУ у Львівській області.

 

 

За цим фактом начальник Управління Служби безпеки України у Львівській області ініціював службове розслідування.

 

«У випадку підтвердження вказаного інциденту буде вирішуватись питання щодо звільнення вказаного співробітника з органів СБ України. Начальник управління висловив готовність надати повне сприяння правоохоронним органам в розслідуванні даного інциденту», – додали в УСБУ Львівщини.

 

 

Як поінформували у Патрульній поліції Львівської області, про ймовірного порушника – водія автомобіля БМВ 528 – їх повідомив небайдужий громадянин. Орієнтування розіслали всім екіпажам Залізничного району. Відтак на вулиці Каховській патрульні виявили згаданий транспортний засіб.

 

За даними Патрульної поліції, водій автомобіля перебував з ознаками сильного алкогольного сп’яніння: від нього було чутно запах алкоголю з порожнини рота, чоловік мав нечітку вимову, нестійку ходу.

 

36-річний водій відмовився надавати будь-які документи та демонстрував поліцейським посвідчення працівника однієї зі служб. Від перевірки на стан сп’яніння він відмовився. Відтак на нього винесли постанову за відсутність документів і склали протокол за керування в нетверезому стані.

 

10.12.2019