"Рух опору капітуляції" вимагає відкинути формулу Штайнмаєра.

 

Акція протесту під Офісом Президента на Банковій припинилася по завершенні саміту "Нормандської четвірки". Організатори акції "Варта на Банковій" вважають підсумки саміту прийнятними й констатують, що Володимир Зеленський не перетнув червоних ліній.

 

Про це йдеться у заяві, опублікованій на сторінці "Руху опору капітуляції".

 

 

"На цей момент підсумки саміту свідчать, що Кремлю не вдалося змусити Україну до швидкої капітуляції. Виглядає на те, що, заручившись підтримкою президента Франції і федерального кацлера Німеччини, Володимир Зеленський не перетнув на переговорах головних «червоних ліній»", – ідеться у заяві.

 

Учасники протесту констатують, що паризький саміт не став "очікуваним фіско", а "масовий протест в Україні засвідчив, що абсолютна більшість українців хоче миру, але не шляхом поступок агресору".

 

"Ми свідомі того, що може існувати непублічна частина домовленостей між лідерами «нормандської четвірки». Тому ми, представники громадянського суспільства, будемо й надалі уважно слідкувати за розвитком подій. Українська нація здатна реагувати швидко і дієво, як ми це доводили не раз", – застерегли учасники протесту.

 

Зокрема, "Рух опору капітуляції" заявив про те, що не допустить імплементації "формули Штайнмаєра", а також "інших забаганок Кремля, які суперечать волі українського народу, міжнародному праву та українському законодавству".

 

Учасники протесту звернулися до західних лідерів зі закликом продовжити та посилювати санкції проти Росії "аж до цілковитого звільнення Криму, Донеччини і Луганщини, а також до повного відшкодування Україні збитків, завданих російською агресією та окупацією частини території України".

 

Організатори планують скликати наступну акцію протесту в день розгляду законопроєкту "про особливий статус Донбасу" Верховною Радою.

 

10.12.2019