Фріца фон Вайцзеккера зарізали ножем під час публічної лекції.

 

 

Лікар Фріц фон Вайцзеккер (Fritz von Weizsäcker), керівник відділення внутрішньої медицини приватної берлінської клініки, розташованої біля Шарлоттенбургського палацу, був убитий у вівторок, 19 листопада, ввечері під час свого виступу, присвяченого захворюванню печінки. Про це повідомила телерадіокомпанія Deutsche Welle.

 

Вайцзеккер читав у своїй клініці доповідь «Тлуста печінка – (не) підстава для стурбованості» (Fettleber – (K)ein Grund zur Sorge) перед двадцятьма слухачами. Як повідомило видання Bild, саме в цей момент на нього напав чоловік, котрий перебував у залі для глядачів. Нападник завдав доповідачу смертельного ножового поранення. 33-літній поліціянт у цивільному, котрий перебував серед слухачів, намагався перешкодити нападнику, але сам отримав важке поранення.

 

Про мотив злочину нічого не повідомляють. Нападника затримано. Пізніше стало відомо, що йому 57 років і раніше він не потрапляв в поле зору правоохоронних органів.

 

                      Ріхард фон Вайцзеккер зі своїм сином (1987 р.)

 

Фріцові фон Вайцзеккеру було 59 років. Він – син колишнього мера Західного Берліна (1981-1984) і президента Німеччини (1984-1991) Ріхарда фон Вайцзеккера, котрий зіграв важливу роль під час возз'єднання Німеччини. Саме він був першим президентом об'єднаної Німеччини.

20.11.2019