НАБУ затримало чиновницю Офісу Президента на шахрайстві.

 

Співробітники Національного антикорупційного бюро України затримали керівника одного з департаментів Офісу Президента.

 

Про це йдеться у повідомленні ОП на Telegram-каналі.

 

 

"Сьогодні співробітники НАБУ затримали керівника одного з головних департаментів Офісу Президента України", – поінформували на Банковій.

 

Офіс Президента виправдовується, що затриманий чиновник – це не людина "нової хвилі": ця особа працювала у різних відділах Адміністрації президента з 2005 року.

 

"Для голови держави немає "своїх" і "чужих". Корупція має бути викорінена: що вища посада корупціонера, то небезпечніші для держави зловживання з його боку", – додали в Офісі Президента.

 

Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила: керівника одного з департаментів ОПУ затримали через вимагання неправомірної вигоди за сприяння у призначенні на керівну посаду до НАК "Нафтогаз України".

 

Чиновниця вимагала хабар у складі цілої групи; її спільницею була ексзаступниця міністра культури України (2011 р.).

 

Учасників змови затримали відразу після одержання першого траншу неправомірної вигоди у сумі 150 тисяч доларів США. Загалом же група вимагала з фізичної особи 300 тисяч доларів США.

 

Згідно з інформацією медій, НАБУ затримало директора департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Офісу Президента Світлану К.. Жінка начебто розповідала, що вирішує будь-яку проблему через зв'язки в ОП, зокрема хвалилася можливістю пролобіювати призначення на посаду заступником голови правління НАК "Нафтогаз України".

 

13.11.2019