Дубневич вийшов із ізолятора після доби арешту.

 

Народний депутат України Ярослав Дубневич, якому інкримінують заволодіння коштами "Укрзалізниці" шляхом зловживання службовим становищем, вийшов зі слідчого ізолятора Києва.

 

Про це повідомила аґенція УНІАН, покликаючись на адвоката Станіслава Пелюка.

 

 

Адвокат не учтонив, хто саме сплатив заставу за народного депутата.

 

У такий спосіб, Дубневич пробув у СІЗО менш ніж добу: пізно ввечері 7 листопада Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду вирішила взяти його під варту до внесення застави в 90 мільйонів гривень, а вже у п'ятницю надвечір Дубневич насолодився свіжим повітрям.

 

2 листопада Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Дубневичу у вигляді застави у 100 мільйонів гривень, а також зобов’язав його носити електронний браслет і здати паспорти для виїзду за кордон.

 

7 листопада колегія суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду обрала йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави у 90 мільйонів гривень.

 

Дубневичу інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

 

Згідно з даними Генпрокуратури, перебуваючи на посаді голови комітету ВР з питань транспорту, Дубневич зі спільниками заволодів коштами філії "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Укрзалізниця" розміром у 93,3 млн грн. 

 

Слідство вважає, що кошти були отримані контрольованими Дубневичем та його спільниками юридичними особами через узгоджене завищення ціни під час реалізації стрілочної продукції на адресу філії, при цьому народним депутатом неодноразово було використано своє службове становище в інтересах пов’язаних з ним осіб. Надалі кошти використовувалися спільниками на свій ґуст.

 

09.11.2019