Зеленський вважає прийнятним темп "посадок".

 

Президент України Володимир Зеленський загалом задоволений темпом розслідування кримінальних проваджень щодо представників минулої влади та представників колишньої парламентсько-урядової коаліції.

 

 

Про це Зеленський заявив у своєму зверненні, записаному за кермом легкового автомобіля.

 

Президент почав із того, що колишні політики не можуть знайти собі місця в нинішній системі влади. "Це вже не схема, а система. І вони не знайдуть собі місця, поки ми живі, скажімо так, в нормальному сенсі цього слова", – сказав Володимир Зеленський, очевидно, маючи на увазі зовсім не колишнього уповноваженого з питань антикорупційної політики в уряді Миколи Азарова Андрія Богдана, колишнього голову СБУ Валерія Хорошковського та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

 

Зеленський ввважає, що представники попередньої влади "можуть виїжджати тільки за кордон", хоча навіть це вдається далеко не всім (нагадаємо, Олега Гладковського-Свинарчука затримали саме в аеропорту).

 

"Не дуже багато посадок? Поки що не почалося? І згоден, і ні. Дивіться, "справа Свинарчуків" є? Є! Пашинський є? Є! Микитась є? Є! Дубневич є? Є!" – похвалився Зеленський.

 

Президентові здалося прикметним, що згоду на арешт дали далеко не всі фракції.

 

"Ви бачили, у Верховній Раді за Дубневича не всі голосували. Всі бояться, що до них буде таке саме ставлення. І правильно бояться – воно таким буде", – пригрозив Зеленський.

 

Голова держави пообіцяв, що "далі будуть вироки цим людям, про кого я сказав".

 

Президент зізнався, що мав ілюзії щодо можливості садити швидко."У чому проблеми швидких одразу посадок? Багато справ, повірте, є, щодо яких ми зрозуміли, що мусимо підготуватися. Інакше ці люди виходитимуть на свободу, тому що всі ці справи розваляться в судах. Тому все буде", – сказав Зеленський.

 

Лідер "Слуги народу" пообіцяв успіхи у справах вбивств Катерини Гандзюк і Павла Шеремета та "всіх цих справ в оборонній галузі". Щодо "справ Майдану", то їх перебирає Віктор Чумак. "Дійсно, розглядали справу шість років, і ми як суспільство не бачимо дійсного результату цієї складної справи. Я впевнений, що буде", – пообіцяв Зеленський.

 

08.11.2019