У Франківську презентують розмальовку «100 років Соборності».

 

У фортечній галереї «Бастіон» у рамках фестивалю сучасної друкованої книжкової продукції «Сторінками української книги», що триватиме 8-9 листопада в Івано-Франківську, відбудеться презентація дитячої історичної книжки-розмальовки «100 років Соборності». Про це повідомив начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА Володимир Джигіта.

 

 

Книгу видали в рамках програми з відзначення 100-річчя створення ЗУНР і 100-річчя Акта злуки УНР та ЗУНР, що їх ОДА розробила спільно з облрадою. Окрім розмальовки, з нагоди визначної дати надрукували 10 книг із серії «Звитяжці», а також підготували тематичну банерну виставку, яку згодом передадуть у Музей визвольних змагань ім. С.Бандери й у райони області.

 

Книжковий фестиваль сучасної друкованої продукції «Сторінками української книги» в Івано-Франківську традиційно проводять до Дня української писемності та мови у фортечній галереї «Бастіон». Цього року він відбуватиметься вшосте й буде приурочений до 100-річчя Соборності України.

 

 

У виставці-презентації та книжковому ярмарку візьмуть участь видавництва та книготорговельні підприємства з Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей, а також із Харкова. Також будуть експозиції закладів вищої освіти Івано-Франківська, обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка.

 

Свято розпочнуть урочистим театралізованим дійством. Відтак гості зможуть ознайомитися з історією створення Української держави 100 років тому за матеріалами виставки оригінальних документів «На шляху до Соборної України», а також оглянути вже згадану банерну виставку. У презентації історичної книжки-розмальовки «100 років Соборності» допоможуть дітки Івано-Франківської станиці НСОУ «Пласт».

 

Упродовж двох днів у галереї «Арт-на-Мур» проходитимуть презентації видань, які вийшли в рамках регіональної цільової програми підтримки книговидання та книг, які побачили світ у видавництвах України. Відвідувачі зможуть поспілкуватися і з відомими українськими письменниками, і з молодими авторами Прикарпаття. На книжковому ярмарку всі охочі зможуть придбати новинки вітчизняного книговидання.

 

06.11.2019