У В'єтнамі проведено арешти у справі про 39 загиблих у вантажівці у Великій Британії.

Тим часом делегація в'єтнамських дипломатів та поліції виїхала до Великої Британії.

 

 

Поліція В'єтнаму заарештувала вісьмох осіб у справі про загибель 39 осіб у автофургоні на теренах Об’єднаного Королівства. Затриманих підозрюють в причетності до незаконного транспортування людей.

 

Правоохоронні органи В'єтнаму мають намір покласти край незаконному вивезення людей до країн Західної Європи. «Ґрунтуючись на тому, що ми дізналися від підозрюваних, ми почнемо розслідування, будемо боротися і викорінювати ланки ланцюга, завдяки яким люди нелегально потрапляють у Велику Британію. Найкраще зараз – це боротися з наслідками інциденту та допомагати членам родин отримати тіла», – подає в’єтнамська інформаційна аґенція Vietnam News Agency слова начальника поліції провінції Нґеан Хуу Кау.

 

Як пише інформаційна аґенція Reuters, імовірно, більшість загиблих були з провінцій Нґеан і Хатинь В'єтнаму, де є проблеми з працевлаштуванням.

 

У неділю, третього листопада, делегація в'єтнамських дипломатів та поліції виїхала до Великої Британії, де, як очікують, вони зустрінуться зі своїми британськими колегами. Сторони домовляються про якнайшвидше перевезення тіл загиблих на батьківщину.

 

Нагадаємо, що в ніч на 23 жовтня в місті Ґрейсі на південному сході Великої Британії поліція виявила 39 тіл в кузові вантажного автомобіля: 38 дорослих і одного підлітка. Вантажівку виявлено в індустріальному парку Waterglade завдяки дзвінку до екстреної служби. За підозрою у причетності до вбивстві затримано водія, 25-річного чоловіка з Північної Ірландії. Спершу британська поліція заявила, що загиблі є громадянами Китаю, згодом з’ясувалося, що вони – в’єтнамці.

04.11.2019