Вистава Франківського театру привезла нагороди з Миколаєва.

 

Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. І. Франка привіз додому гран-прі ХІ відкритого театрального фестивалю «Homo Ludens», який тривав у Миколаєві. Найвищу нагороду театр отримав за виставу «Солодка Даруся» за твором Марії Матіос, – інформує пресслужба Миколаївської облради.

 

 

 

Івано-Франківський театр привіз із фестивалю не лише гран-прі, а ще кілька нагород. Так, виконавиця ролі Дарусі заслужена артистка України Галина Баранкевич отримала диплом за «Найкращу жіночу роль», здобувши визнання обох експертних рад, які підбивали підсумки фестивалю: основної та журналістської.

 

Окрім того, за рішенням журналістської експертної ради театр з Івано-Франківська отримав диплом за «Солодку Дарусю», яку було визнано «Найкращою виставою великої сцени». А дипломом «За оригінальне музично-пісенне оформлення» цієї самої вистави було нагороджено народного артиста України Ростислава Держипільського та Наталю Половинку.

 

«Моя "Даруся", моє дитятко! Моя виплекана і вистраждана дівчинко! Так склалось, що ти ведеш мене по моєму акторському житті, і я неймовірно вдячна за це Богу і долі. Ти принесла мені багато нагород, віри в себе, впевненості і продовжуєш це робити.

245-та зіграна вистава в м.Миколаєві принесла мені нагороду за "Кращу жіночу роль". А ще ми вибороли "Гран-прі" фестивалю "Homo Ludens”;

диплом за "Кращу виставу великої сцени";

диплом за "Оригінальне музично-пісенне оформлення".

Отримали море емоцій і почули такі слова, які просто перевертають свідомість. Режисер з Грузії, член журі Каха Гогідзе сказав, що після перегляду вистави "Солодка Даруся" він не просто хоче воювати за Україну, він хоче вмерти за Україну!!! Дякуємо за все!» – так емоційно описала Галина Баранкевич свої почуття на fb-сторінці.

 

 

 

Для довідки:

 

Фестиваль Homo Ludens, який повернувся після кількарічної перерви, тривав з 5 до 13 жовтня. Фестиваль приурочили до 85-річчя від дня заснування Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру, на базі якого він і відбувався.

 

Протягом 9 фестивальних днів визначали найкращих у таких номінаціях:

 

Найкраща вистава;

 

Найкраща режисерська робота;

 

Найкраща чоловіча та жіноча роль;

 

Найкращий молодий актор та актриса;

 

Найкраще художнє оформлення;

 

За оригінальність рішення;

 

Спеціальний приз «Улюбленець публіки».

 

16.10.2019